• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ar Gurme Hamburger & Köfte

Adres :

Çeliktepe Mah. Kocasinan Cad. No: 3/a İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlknur Kesgin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 786 28 37

Ar Gurme Hamburger & Köfte çalışanları olarak sizlere bir sunum yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiği noktasında oldukça dikkatli olduğumuz için her zaman devamlı bir şekilde isteklerinize en uygun hizmetleri sunuyoruz ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bunun artışını hız kesmeyen bir usuller sürdürüyoruz. Köfteleri yaparken pişirilme usulleri gereği dikkat edilmesi gereken oldukça titiz noktalar var. Mesela ateş kıvamı oldukça önemli bir faktör olarak göze çarpıyor. Bu inceliği sergilemezsek pişimi az ya da çok olup dengesiz bir çalışma ortaya çıkıyor.

İstanbul fast food sektörü oldukça önemli ve hiçbir zaman değerini kaybetmeyen bir sektör olarak göze çarpıyor. Hamburger tüketimi oldukça artıyor. Lezzeti ve farklı kıvamları her zaman artıyor ve kişisel tercihlerinize göre herkesin memnuniyetine uygun ürünler ortaya çıkıyor. Bizler ise sizlere her zaman değer veriyor ve düşüncelerinize gayet saygı duyuyoruz. Onun için bizlere olan desteğinizi esirgememenizi umut ediyoruz.

Tüketilen ürünlerin besin değeri de oldukça önemlidir. Bunun ayarlanabilmesi ise teknik kabiliyetler gerektirir. Lezzetli ve besin değeri yüksek, doyurucu ürünler ortaya çıkarmak oldukça meziyet isteyen bir iş olmuştur. Onun için evde yaptığınız ürünler bazı noktalarda bizlerden oldukça ayrışıyor. Dolayısıyla bizlerden hizmet almanızı istiyor ve uğrak mekânınız olmak adına her şeyi daima yaptığımızı özellikle belirtmek istiyoruz. Çok kolay bir şekilde sipariş verebilir ve bu zincire katılan kişiler arasında yerinizi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR