• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ara Oto Yıkama

Adres :

2432 Cad. No: 109 Mutlukent Ümitköy ( Vakıfbank Çayyolu Şubesi Karşısı Düveroğlu Kebap Yanı ) Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Yalçınkaya

E-Posta Adresi :

araotomotiv@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 297 18 68

Ankara Çankaya’da faaliyetlerine ara vermeden devam eden işletmemiz Ara Oto Yıkama birmilyonnokta.com üyesidir. Birçok araç sahibi, otomobillerinin her konuda ihtiyaç duyduğu hizmetleri alanında deneyimli ve güvenilir bir şirketten almak ister. Alanında kusursuz ve profesyonel bir hizmet anlayışı ile istikrarlı ilerlemesini sürdüren firmamız Ankara otomotiv sektöründe birçok kesim tarafından tercih edilmektedir.

Firmamızın en temel isteği ve hedefi, bizden beklenen hizmet süreçlerini müşterimize doğru ve eksiksiz bir şekilde aktarmaktır. Bu amaç doğrultusunda temel temizlik ve bakım işlemlerinde yenilikçi ve modern yöntemleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Aracın genel görüntüsünü en doğru biçimde yansıtacak bakım işlemleri sunarak, yaptığımız işe değer katıyoruz.

Ara Oto Yıkama ailesi olarak deneyimli ve güler yüzlü çalışma kadromuz ile sizlere geniş bir alanda hizmet sunuyoruz. Far parlatma, detaylı iç dış temizliği, seramik kaplama, boya koruma gibi pek çok aracın ihtiyaç duyduğu hizmetleri en yüksek standartları sağlayarak sunuyoruz. İşlemler sırasında kullandığımız tüm ekipman modern ve kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.

Sizler için araçlarınızın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Hem sizin hem de aracınız için en doğru hizmet süreçlerini hızlı ve pratik bir anlayışla planlayarak tam anlamıyla memnun kalacağınız süreçler sunmayı hedefliyoruz. Bu konuda istekli ve hevesli çalışma arkadaşlarımızla birlikte sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizler de aracınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm bakım işlemlerini firmamızdan karşılayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR