• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aras Doğalgaz Isıtma Ve Soğutma Sistemleri

Adres :

Atatürk Mahallesi Sabiha Gökçen Caddesi No: 29/b İzmir » Tire

Sektör :

Yetkili Kişi :

Anıl Salkara

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 011 01 09

Alanında uzman kadrosu ve son teknoloji donanımlı ekipmanlarıyla sunmuş olduğu profesyonel hizmetler ile adından sık sık söz ettiren firmamız Aras Doğalgaz Isıtma ve Soğutma Sistemleri birmilyonnokta.com üyelerinden biridir.

İzmir tesisat ve bakım onarım alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğumuz deneyim ve tecrübelerimiz ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun çözüm seçenekleri sunarak hizmetlerimizden mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Kombi tamir hizmetimiz ile kombinizdeki sorunu en kısa süre içerisinde tespit ediyoruz. Sorunu profesyonel bir şekilde ortadan kaldırarak sizleri mutlu ediyoruz. Ayrıca yeni kombi alma masrafından da kurtulmanızı sağlıyoruz.

Kombi montaj işlemimiz ile kombinizi istediğiniz yere monteliyoruz. İşlemlerimiz sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Bir problem yaşamanız durumunda anında müdahale ederek mağdur kalmanızı önlüyoruz.

Donanımlı ekipmanlarımız ile peteklerinizi detaylı bir şekilde temizliyoruz. Bu sayede kış aylarında ısınma sorunları yaşamanıza engel oluyoruz. Profesyonel bakım hizmetlerimiz sayesinde kombilerinizi uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Tesisat ve bakım onarım hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaralarımızdan, web sitemizden, WhatsApp hattımızdan ya da e-posta adresimizden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Sizlere cevap vererek yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz.

İzmir Gaz Yetki No: F-0751

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR