• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Araz Et & Şarküteri

Adres :

İstiklal Mahallesi Anafartalar Caddesi No: 5 ( Hz. Hamza Cami Çaprazındayız ) İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Araz

E-Posta Adresi :

arazet@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 243 77 70

Firmamız alışveriş sektöründe İstanbul/ Ümraniye’ de et ve et ürünleri hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye kararlıyız. Müşterilerimizin talepleri ve istekleri dikkate alınarak toptan ve perakende satışlarımız başlamıştır. Kasap reyonumuzda tüketicilerimize sunduğumuz et ve et ürünlerini tedarik ettiğimiz firmaların helal kesim sertifikası bulunmaktadır. Kesim işlemleri Türk adetlerine uygun şekilde yapılmaktadır.

Bünyemize aldığımız et ve et ürünlerini parçalama, temizleme ve paketleme işlemleri büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Birlikte yürüdüğümüz çalışma arkadaşlarımızın deneyimi ile birlikte en kaliteli hizmeti ortaya koyuyoruz. Firmamız da göz ardı edilmeyen diğer bir husus ise, hijyen ve temizliktir. Firmamız düzenli olarak temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Gıda ürünleri satış yeri olmasından dolayı oldukça hassas davrandığımız doğrudur.

Araz Et Şarküteri alanında büyük başarılara imza atmıştır. Firmamızda müşterilerimiz için düzenlediğimiz indirimler ve kampanyalar yapılmaktadır. Resmi sayfamızdan bizleri takip ederek ve firmamıza uğradığınızda bu kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi kaliteli et ve et ürünleri ile buluşturmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyim ile kaliteden ödün vermeden et satışımızı gerçekleştiriyoruz.

Firmamızda ki çeşitlerimiz; dana sucuk, çiğ eti kızarmış tavuk, içli köfte, piliç ürünleri, pirzola, market ürünleri, kasap köfte, incik, dana kıyma ve daha fazlasını mağazamızda bulabilirsiniz. Araz Et şarküteri ile tanışmak isterseniz firmamıza uğrayabilirsiniz. Teşekkürler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR