• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Araz İnşaat

Adres :

17 Eylül Mah. Şehit İlhan Güncan Cad. No : 20 Pasaj : 13 Balıkesir » Bandırma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salih Araz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

saliharaz5858@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 721 07 58

Araz İnşaat, Balıkesir inşaat sektöründe faaliyet gösteren birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Bandırma ve çevresinde faaliyet gösteren Araz İnşaat, yazlık ve kışlık daire inşaatı üzerine çalışmaktadır. Balıkesir’in gelişen bölgelerinden olan Bandırma hem tatil olanakları hem de gelişmeye başlayan sanayisi ile ülkenin her köşesinden nüfus çekmeye başlamıştır. Bu da konut ihtiyacında artışa yol açmıştır. Mevcut konut stokunun arttırılması için faaliyet gösteren işletmelerden biri de Araz İnşaattır.

Araz İnşaat müşterilerine farklı ödeme koşullarında konutlar sunarak farklı bütçelere hitap etmektedir. Bunun yanında yazlık ev ve lüks daire inşaatı ve satışları da yapan şirket, arsa sahipleriyle anlaşarak daire karşılığı inşaatlar da yapmaktadır.

İnşaatlarında kalite ve fonksiyonelliği ön plana çıkartan şirket, farklı yaşam tarzlarına uygun evler inşa etmektedir. Projelerinde binaları birbirlerinden uzak tutarak sadece ev içinde değil, ev dışından da ferahlık hissi yaratan projeler üreten şirket, evlerinde, aksi istenmedikçe, kışlık kullanıma uygun kapalı mutfak kullanmayı tercih etmektedir.

Projelere henüz başlangıçtan itibaren katılma şansınız olan Araz İnşaat, bütün projelerinin anahtar teslimi ve banka kredilerine uygun olması için çalışmaktadır. Bu şekilde müşterilerinin en kısa zamanda yeni evlerine taşınmalarını amaçlayan şirket, birçok diğer inşaat şirketi gibi tadilat ve onarım işlerine bakmadan sürekli yeni projelere yönelmektedir. Kendi projelerinin satışlarını kendisi yapan şirket bu sayede emlakçıları da aradan çıkartarak hem ekonomi hem de işlemlerin hızlanmasını sağlamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR