• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arda Kaya Kuaför

Adres :

İsmetpaşa Mah . Hasan Mevsuf Sokak No: 38/a Çanakkale Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nejla Kaya-filiz Karaçalı

E-Posta Adresi :

fkaya076@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 567 43 16

Whatsapp 2:

0 (534) 567 43 16

Çanakkale kuaför sektöründe profesyonelliği ile boy gösteren salonumuz ihtiyacınız olan hizmetlerin hemen hepsini bünyesinde barındırmaktadır. Sektör olarak değişim ve gelişimin gerekliliğini ön plana çıkaran akabinde ise müşteriye gerekli güveni sağlama, yenilikçi yapısıyla müşterilerinin karşısında olma ve kararlılığından asla vazgeçmeme şeklindeki unsurlarla dikkat çeken firmamız bu bağlamda kurucu ilkelerinden de söz etmiş olacaktır. Takım çalışmasına gerekli özeni gösterme noktasında da titiz davranan bir firma olarak kaliteye verdiğimiz önemi öncül koşullarımız arasında gösterdiğimizi de söyleyebiliriz.

İlkelerimize bağlı oluşumuz diğer firmalara kıyasla daha saygın, teknolojik gelişimlere daha açık, insan ilişkileri noktasında daha titiz ve marka değerinin daha yüksek olduğu üstün pozisyonu ile dikkat çekmektedir.

Günlük hayatın gereklilikleri dışında gelin saçından gelin makyajına, tesettürlü bayanların türban tasarımlarından protez tırnağa, jel tırnaktan manikür ve pediküre, kirpik yapımıyla bakımından dip boyası, açma boyası, ağda, kaş ve bıyığa dek birçok alanda hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimize son zamanların büyük ilgi gören ve saç bakımında doğallığı öngören keratin bakımını da dâhil etmekteyiz. Dilerseniz Brezilya fönünü de deneyimleriniz arasına ekleyebileceğiniz yahut bu uygulama için profesyonel adres arayışınıza son verebileceğiniz salonumuzun kapısı sizler için ardına dek açık olacaktır.

Firma olarak en değerli misyonumuz ülkemize, şehrimize ve müşterilerimiz ile çalışanlarımıza katma değerler oluşturmak, sektör içerisinde öncü olmanın gururu ile karşınıza çıkmaktır. Hizmette gelişimin sürekliliğini sağlamak ve modern ekipmanlarla taleplerinize yanıt vermek de misyonlarımız arasında yerini alacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR