• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arda Nargı̇le Market

Adres :

Şafak Mah. Sehit Selami Atabey Cad. 15/ B Mondi Home Karşısı Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Eryorulmaz

E-Posta Adresi :

ueryorulmaz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 512 18 21

Arda Nargile Market, Ankara ili Gölbaşı ilçesi içerisinde üstün nitelikteki hizmetlerini sürdürmektedir. En yüksek kalitede tütün, nargile kömürü ürünleri, nargile marpucu, çeşitli nargile malzemeleri ve toptan tütün satım hizmetleri ile kendi sektöründe öncü ve lider konuma kadar yükselmiş olan Arda Nargile Market firmamız, sürekli olarak pek değerli müşterilerine en güzel ve en doğru hizmeti sunmanın yollarını aramaktadır.

Her geçen gün kendisini geliştiren ve modern faaliyetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam eden firmamız, Ankara Gölbaşı içerisinde yüksek kaliteli ve makul fiyatlı hizmetlerine devam etmektedir. En iyi kalitede tütün ve nargile ürünlerini de geniş hizmet yelpazesi içerisinde barındıran Arda Nargile Market, sizlere en mükemmel hizmeti en uygun fiyata verebilmenin haklı gurur ve mutluluğunu hissetmektedir.

Çok kıymetli müşterilerinin yorum ve geri dönüşleri eşliğinde günden güne sürekli olarak kendisini geliştiren firmamız, sektöründe rakipsiz marka konumunda bulunmaktadır. Arda Nargile Market işletmemiz; nargile malzemeleri, toptan tütün ve nargile kömürü satışı hizmetleri ile sektöründe önder firma olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Markamız, sektöründeki önder konuma uygun olarak hizmet kalitesini hep en yüksek seviyelerde tutmaya da büyük özen göstermektedir. Arda Nargile Market, Ankara Gölbaşı tütün ürünleri bayisi ile etkin hizmetlerine hiç ara vermeden devam etmektedir. Firma çalışma saatlerimiz içerisinde istediğiniz her an bizlere ulaşabilir ve envaiçeşit hizmetlerimizden anında faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR