• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arden Güzellik Merkezi

Adres :

Hocapaşa Mah. Orhaniye Cad. No: 16 İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suzan Soydemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ardenbeautycomtr@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 052 95 34

Güzellik merkezi ve erkek – bayan kuaförlük hizmetleri geçmişten günümüze yoğun bir şekilde talep gören önemli bir sektör olmuştur. Özellikle bayanlar tarafından yapılan uygulamalar daha yoğun bir şekilde olmaktadır. Bizlerde Arden Güzellik Merkezi olarak profesyonel hizmet yapımız eşliğinde sizler için gerekli olan güzellik uygulamaları ve kuaförlük hizmetlerini maksimum müşteri memnuniyeti odaklı olarak sizlere sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizde bu süreçte gerek duyduğunuz hizmetler için bizlere başvurabilir, kalite standartları yüksek hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz.

Arden Güzellik Merkezi olarak İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli olan kaliteli, güvenilir ve profesyonel düzeydeki hizmetlerimizi kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana vermekteyiz. Uygun fiyatlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz neticesinde İstanbul güzellik merkezi alanında seçkin bir noktaya yerleşmiş bulunmaktayız. Gelmiş olduğumuz bu konumu koruma ve geliştirerek daha yüksek kalite standartlarında hizmeti sizlere ulaştırmak amacı ile gerekli vizyoner hedeflerimizi gerçekleştirmek için çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz kapsamında saç bakım işlemleri, saç boyama, saç model yapımı, saç kesimi, makyaj, kalıcı e geçici oje uygulamaları, kirpik lifting, cilt bakım işlemleri ve daha birçok güzellik ve kuaförlük hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Hizmet vermiş olduğumuz konum itibari ile yerli ve yabancı müşterilerimize eksiksiz hizmet verebilmek adına çalışan kadromuzda birçok farklı dilde yabancı dil bilen ekip arkadaşlarımızla birleştirerek bu yolda ilerlemekteyiz. Sizlerde gönül rahatlığı ile Arden Güzellik Merkezimize gelebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR