• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arden Yetkili Bayiden Ekspertiz

Adres :

Sarayaltı Gazi Bulvarı No: 185 Uşak Uşak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Torlak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

satis@ardenotomotiv.com

Whatsapp 1:

0 (506) 457 32 91

Son zamanlarda artan vergiler ve zamlar nedeniyle oldukça artan araç fiyatları, alıcıları sıfır araç almaktan uzaklaştırmıştır. 2. el alım satım sektörü oldukça hareketlenmiş olup, hangi aracın alınıp alınmayacağı denilen kadar iyi olup olmadığını anlamak oldukça zorlaşmıştır. Bu noktada Arden Yetkili Bayiden Ekspertiz yardımınıza yetişmektedir.

Eksper bir konuda teknik anlamda uzman bilgisi olan kişi demektir. Ekspertiz bu kelimeden gelmektedir. Ustalarımız 2. el araçları detaylı bir şekilde son teknolojik ekipmanlarla inceleyip araç hakkında bilgi aktarımı yapıp görüş bildirir. Uşak otomotiv sektörüne son derece hakim olan Arden Oto Ekspertiz sektöründe lider uzman ekibiyle sizi yarı yolda bırakmaz.

Güvenilirliğin meslekte oldukça önemli olduğunun bilincinde olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermektedir. Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli olan ekibiz araç ile ilgili her konuda gerekli bilgilendirmeyi sizlere yapar ve doğru karar vermenizi sağlar. Anlamadığınız aklınıza dahi gelmeyen konularda bile tecrübeli ekibimiz sayesinde bilgilenir ve risk almadan en iyi aracın sahibi olursunuz.

Uygun fiyata en iyi ekspertiz hizmeti için Arden Oto Ekspertiz bir telefon uzaklığınızdadır. Fren, kaporta, boya, süspansiyon testi gibi hizmetleri veren firmamız, güvenilirliği ile ün salmıştır. 2. el araç sahibi olmak hiç bu kadar kolay olamamıştı. Güvenilir hizmetimizi tercih ederek hem cebiniz rahat edecek hem de yeni aldığınız aracınızı yakından tanıyacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR