• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arel Prefabrik Çelik Ahşap İnşaat

Adres :

Güzelyalı Mahallesi Cumhur Caddesi 25/a 1 İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Aydın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 401 69 38

Arel Prefabrik Çelik Ahşap İnşaat isimli azimli ve kaliteli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olduğunu gurur ile duyurdu. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet ile beraber her geçen gün gelişip büyüyor. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte olan değerli firmamız, işinin ehli çalışanları ve kaliteli ürünleri ile müşterilerine kalıcı bir hizmet sunuyor. Daha önce eşi benzeri bir hizmete denk gelmediğinizi iddia ediyor ve sizleri de bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir hizmetten en uygun fiyatta faydalanmak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Eşsiz bir hizmet almaya hazır mısınız?

İstanbul çelik yapı ve prefabrik, birçok ürünün satışını yaparak müşterilerinin ihtiyacına cevap oluyor. Hayallerinizdeki evi bizlere tarif ederek kısa bir süre içinde bu hayale kavuşmanız mümkün. Firmamız birbirinden özel ve güzel prefabrik evleri ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Su ve havayı geçirmeyen, soğuğa ve sıcağa dayanıklı, yağışlı havalarda içerideki ısıyı tutan, şık ve oldukça ucuz olan prefabrik evlerimiz ile karşınızdayız. Firmamız deneyimli ve azimli çalışan kadrosu ile yepyeni projeler uygulamaya devam ediyor.

Sizler de kaliteli ve güvenilir hizmet sunmakta olan firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir veya fiyat sorabilirsiniz. Hayalinizdeki eve en uygun fiyata ve en kısa zamanda kavuşmaya hazır mısınız? Firmamıza ait sosyal medya hesabından bizleri takip ederek geçmişte vermiş olduğumuz hizmetleri görebilir, uygulamış olduğumuz projelerden örnekler görüp seçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR