• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arge Oto Aksesuar Akü

Adres :

Küçükçiğli, Atasanayi, 8780/1 No 24 Çiğli/izmir İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kürşad Ayın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kursadayn1@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 682 82 00

Elektrik ve elektronik hayatımızın her alanında bizlere kolaylıklar sağlayan büyük önem sahibi olan teknolojilerin başında gelmektedir. Bu teknolojiler gün içerisinde birçok kez kullanmış olduğumuz araçlarda da mevcuttur. Araçlar içinde kullanmış olduğumuz bu teknolojilerin çalışabileceği ve güç alabileceği ana kaynak olarak da aküler görev yapmaktadır.

Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli, güvenilir, etkili, verimli, hızlı, sağlam, uzun ömürlü, uygun fiyatlara sahip olan ve müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşım ile gerekli sürecin sizlere sunulması neticesindealanında halkımız tarafından tercih edilen güvenilir bir akü hizmeti sağlayıcısı konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve özel konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartlarına sahip olan hizmetlerin sizlere ulaştırılmasında büyük bir emek ve çaba göstermekteyiz.

Profesyonel bir süreç eşliğinde sizlere ulaştırmış olduğumuz bu hizmet sürecinde sizlerde firma olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR