• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arge Türk Elektronik

Adres :

Ziya Gökalp Mh. Renkli Sk. No: 10/a Kocasinan Kayseri Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Erkılıç

E-Posta Adresi :

argeturk.eeot@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 668 88 46

Whatsapp 2:

0 (539) 668 88 46

Whatsapp 3:

0 (536) 936 46 89

Kayseri elektronik sektöründe hizmet veren firmamız size elektronik başlığı altında bulunan bütün işlemleriniz için destek vermektedir. Uzun yıllar sektörde bulunan ve geniş bir çalışma ağı olan firmamız yaptığı işlerde ki kalitesi ile adından söz ettirmektedir. Edindiği iş tecrübesi ile yaptığı hataları birer deneyim olarak lehine çeviren firmamız bu konuda sektörün önde gelen firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Kalitesini her zaman daha fazla artırmak ve hep daha fazla tecrübeye sahip olmak isteyen firmamız sağlam adımlar ile zirveye doğru çıkmakta ve zirvedeki yerini her zaman sabit tutmayı planlamaktadır. Bu düşünce ile ilerleyen firmamız ne kadar iyi olursa olsun bilginin sonu olmadığı için her daim öğrenmeye ve gelişmeye devam eder.

Sektördeki tecrübe ve bilgi birikimini uzman bir çalışma kadrosuyla birleştiren firmamız iş prensiplerinden asla ödün vermez. Sürekli gelişmekte ve iyileşmekte olan çalışma arkadaşlarımız saygılı ve disiplin sahibi, tecrübeli bireylerdir. Müşterilerimize karşı her zaman güleryüz gösterip tüm taleplerine cevap verebilecek donanıma sahiptirler. Eğitimleri ve gelişmeleri firmamız tarafından her zaman desteklenir.

Kaliteli ve uzman olmasına karşı oldukça uygun bir fiyat listesi olan firmamız aynı zaman da sizi gereksiz masraf yapmaktan kaçındırır. Otomasyon ve yazılım sistemleri, elektrik ve makina bakım ve onarımı, elektrik tesisatı kurulumu ve daha sektördeki bir çok alanda size en uygun hizmeti sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR