• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Armağan Oto Elektrik

Adres :

Küçük Sanayi Sitesi Kıbrıs » Güzelyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Armağan Çalışkan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (548) 820 01 01

Whatsapp 2:

0 (548) 820 60 01

Oto elektrik sektörü içerisinde faaliyet gösteren işletmemiz Armağan Oto Elektrik olarak bizler de www.birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olmaktayız. Oto elektrik, araçların elektrik aksamlarını inceleyip herhangi bir arızası olup olmadığını kontrol eden, aracın elektrik aksamının yenilenmesi aşamasını takip eden bir alan olmaktadır.

Bu alan içerisinde araçta bulunan aydınlatma sistemleri, ısıtma sistemleri, aracın genel elektrik tesisatındaki eksikleri gidermekle ilgilenirler. Ayrıca elektrik parçalarını onarır veya gerekirse değiştirir, farklı modellerdeki araçların marş motorları, aydınlatma sistemleri, far ayarları, alet tablosu, akü, göstergeler gibi daha pek çok aksamları kontrol eder ve onarımlarını gerçekleştirir.

Bizler de siz değerli müşterilerimizin araçlarına oto elektrik alanında ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sağlayabilmek amacıyla Kıbrıs otomotiv sektörü içerisinde yerimizi aldık. Deneyimli, işini severek ve titizlik içerisinde yapan, güler yüzlü, her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde hareket eden çalışma ekibimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Her zaman sizlerin yanınızda olan işletme olarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmeti sektör içerisinde en uygun fiyata sunabilmekten dolayı son derece mutludur. Araçlarınızda oto elektrik ile ilgili her türlü ihtiyacı karşılayabilmek için tamamen deneyimli ekibimiz ile en son teknoloji aletlerimizi kullanıyoruz. Oto elektrik sektörü içerisindeki tüm hizmetleri kaliteli en önemlisi de güvenilir bir sektör tarafından sağlamak isteyen müşterilerimizi işletmemizde en yakın zamanda layık olduğu hizmet ile ağırlamaktan dolayı çok mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler