• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arnisa Giyim

Adres :

Yunuseli Mahallesi 2. Karanfil Caddesi No: 42/b Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Köksal Kara

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

arnisagiyim@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 115 91 25

Bursa Osmangazi’de hizmet veren Arnisa Giyim mağazamız birmilyonnokta.com üyesidir. Mağaza olarak çok geniş bir ürün kategorisiyle hizmet veriyoruz. Giyime dair her ne ararsanız onlarca marka, yüzerce model ayrıcalığıyla karşılayabiliriz. Bay, bayan, çocuk, bebe reyonlarımızla her yaş grubuna hitap ediyoruz. Herkesin giyim mağazası olabilmek adına aile boyu hizmet sunuyoruz.

Bursa giyim sektörünün öncülerinden birisi olarak iç giyim, pijama, çorap, tişört, eşofman takımı, aksesuar ve çok daha fazlasını stoklarımızda bulunduruyoruz. Her zaman modayı yakından takip ederek sezonun trendlerini en şık ve en zarif modelleriyle tercihe açıyoruz. Aynı zamanda başka hiçbir yerde bulamayacağınız nadir parçalarla da hayallerinizdeki tarzı yakalamanıza yardımcı oluyoruz.

Arnisa Giyim olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamış olarak gelsek de başarılarımızı yeterli görmüyor, daima daha fazlası için çabalıyoruz. İsteklerinizi, beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi biçimde karşılamak adına aradığınız bütün giyim ürünlerini satışa sunuyoruz.

Kaliteli ürünün uzun ömürlü ve daha şık olduğunu biliyoruz. Bu yüzden giyim sektörünün en seçkin markalarıyla iş birliği yapıyor, birbirinden kaliteli ürünleri mağazamızda bulunduruyoruz. Farklı kumaş çeşitleriyle her mevsime uygun, her tarza hitap eden alternatifler geliştiriyoruz. Şıklığınızı ve zarafetinizi tamamlamak adına renk, model, desen, stil bakımından çok geniş bir ürün seçeneğini tercihe açıyor, bütün bu ayrıcalıkları her bütçeye hitap eden fiyatlarla birleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR