• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arş Restraurant Pide Ve Kebap Salonu

Adres :

Dilek Mah. Vatan Cad. No: 59 Banaz Uşak Uşak » Banaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taner Genç

E-Posta Adresi :

taner_6161@msn.com

Whatsapp 1:

0 (544) 637 23 55

Bizler ülkemizin birbirinden güzel lezzetlerini en harika şekilleriyle hazırlamak için yola çıktık. İlk günün heyecanını yıllardır taşımaya devam ediyoruz. Kısa sürede bölgemizin yeme içme ve eğlence alanında başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmandık ve zirveye yerleştik. Başarılarımızın bir tesadüf olmadığını da müşteri memnuniyeti oranlarımızla rahatlıkla sergiliyoruz. Başarılarımızı, ulaştığımız noktayı da kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha fazlası için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Restaurantsektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak bizler önce müşterilerimizin, misafirlerimizin memnuniyeti diyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun için ihtiyaçlarınızı takip ediyor, değişen tüketim alışkanlıklarınızı göz önünde bulunduruyor ve her ne gerekiyorsa tam zamanında, tam da isteğiniz gibi karşınıza çıkarıyoruz. Deneyimli ve tecrübeli ustalarımızın her gün taptaze hazırladıkları ürünlerimizin gerek malzemelerinin tedarikinde gerekse hazırlanış koşullarında hijyen olgusuna azami dikkat ediyor, soğuk zincirin kırılmasına mahal vermeden her biri marka, tanınırlığı olan, bilinirliği yüksek, güvenilir malzemeleri işletmemize dahil ediyoruz. Etlerimizin, et mamullerimizin seçiminde kalite standartlarımızı daima maksimum seviyede tutuyoruz.

Firma olarakyenilikçi yönümüz ile sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. en modern teknolojilerin kısa sürede bünyemizde hayat bulmasını sağlıyor, kaliteyi ve lezzeti en uygun fiyatla buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR