• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ars Yapı & Proje

Adres :

6111/3 Sokak No: 40 Daire: 7 İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Umut Kaan Arslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

umutkaanarslan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 680 99 10

Yaptığımız projelerde amaçlarımız müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak, güvenli bir ortam sunmak ve sektörde ilk akla gelen firma olmaktır. Hedefimiz inşaat ve yatırım sektörlerinde önde gelen firmalarla yaptığımız çalışmalar sayesinde geçtiğimiz her gün bir adım daha ileriye gitmektir. Firma olarak müşterilerimizin geleceğe dönük amaçlarını gerçekleştirmek uzun ve kaliteli projelerde beraber çalışmak böylece daha birçok başarıya imza atmak istemekteyiz.

Yaptığımız projelerle sadece kendimize değil çevreye de faydalı değerler katmak istemekteyiz. Bu doğrultuda kanunlara uygun faaliyetlerde bulunup, iş güvenliğini ön planda tutarak, personelimiz ve tedarikçilerimiz ile olan ilişkilerimizde adaletli olarak karşılıklı fayda sağlamaktayız. Projelerimizin gizliliğine önem verir faaliyetlerimizde dürüstlüğü ön planda tutarız.

Tecrübeli personellerimizle çalışarak üretim, montaj gibi tüm çalışma bölümlerinde kaliteye öncelik vererek yaptığımız işleri zamanında teslim etme çabasındayız. İzmir inşaat sektöründe Ars Yapı &Proje olarak yaşam standartlarını yükselterek bulunduğumuz sektörde öncü firma olmayı hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla yaptığımız her yapıyı bizim simgemiz olarak görmekteyiz. Çağa ayak uydurmak için sürekli yenilenen bir vizyonla, kalite ilkeleri ve çevre sorumluluğu değişmez koşullarımızdandır. Müşteri memnuniyeti odaklı, yenilikten ayrılmadan, çalışma arkadaşlarımız ile takım ruhu içinde gerçekleştirdiğimiz yaratıcılıklarla işlerimizi yapmaktayız.

Verdiğimiz hizmetler; inşaat plan proje, statik proje, ihale dosyası hazırlama, yapısal analiz mühendisliği, yapısal tasarım mühendislik, betonarme statik proje, çelik statik proje bunlardan bazılarıdır. Sizlere hizmet vermek için beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR