• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arsamiea Çiğköfte

Adres :

Atatürk Mahallesi Gmk Bulvarı No: 20/a Kahramankazan Ankara Ankara » Kazan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ebru Canyurt

E-Posta Adresi :

kazanarsamiea@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 687 74 75

Çiğköfte ülkemiz mutfağının en köklü ve en özel lezzetlerinden birisi. Geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan çiğköfte son yıllarda çok büyük bir popülerlik kazanmış, doğu ve güneydoğu ilerimizden çıkarak bütün il ve ilçelerimize, hatta sınırlarımız dışına çıkmıştır. Fakat çoğu zaman çiğköftenin kazandığı bu popülerlik lezzetini ve orijinalliğini aynı oranda koruyabilmesinin önüne geçmiştir. Ankara Kazan’da faaliyet gösteren Arsamiea Çiğköfte salonumuzla bizler bölgemizin bu eksiğini doldurmak ve gerçek çiğköfteyi misafirlerimize takdim etmek için yola çıktık. Kısa sürede de farkımızı ortaya koyarak büyük bir teveccühle karşılaşarak Kazan’ın en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence yerlerinden birisi haline geldik. Fakat kapasitemizin hep daha fazlası olduğunu bildiğimiz için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

Ankara fast food sektörünün lider işletmelerinden birisi olarak bizler önceliği koşulsuz müşteri memnuniyetine veriyor, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru çözümleri, tam zamanında sunmaya çalışıyoruz. Deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanan ürünlerimizin gerek malzeme temininde gerekse hazırlanış ve servis aşamalarında hijyene azami dikkat ediyoruz. Tamamı sertifikalı, güvenilir tanınırlığı yüksek ürünleri işletmemize dahil ediyoruz. Daima en sağlıklı ve en lezzetli yiyecek, içeceklerin adresi olmaktan çekinmiyoruz.

Arsamiea Çiğköfte olarak çok geniş bir hizmet seçeneği sunuyoruz. Adıyaman’dan gelen gerçek çiğköfte lezzetini geniş, ferah, huzurlu, hijyenik ortamımızda servis ettiğimiz gibi alo paket hattımıza ulaşmanız halinde de evlerinize, işyerlerinize hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR