• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arslanlı Akın Besicilik

Adres :

Arslanlı Mahallesi 3070 Sokak No: 10 Aydın » Nazilli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Davut Akın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

akindavut009@gmail.com-aleynayoruk.09@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 374 51 53

Arslanlı Akın Besicilik birmilyonnokta.com un üyesidir. Aydın hayvancılık sektöründe genel olarak hem büyükbaş hem küçükbaş hayvancılık yapılmaktadır. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için; büyükbaş ve küçükbaş hayvan alım satım işlemleri, kurbanlık satışı, adaklık satışı ve kurban kesim hizmeti olarak sayılmaktadır. Tüm Nazilli’de geniş bir müşteri portföyümüz ve geniş bir hizmet ağımız bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak en önem verdiğimiz hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımı sürdürmekteyiz.

Firmamızda hayvanlar doğal ortamlarında tamamen organik besinlerle beslenmektedir. Hayvanların kaliteli olmasını sağlayan kaliteli besinlerle beslenmesidir. Hayvanlarımızın hem besleneceği hem de barınacağı yer konusunda gerekli itina gösterilmektedir. Hayvanların beslenmesi konusu dışında veteriner kontrolleri de önem taşımaktadır.

Firmamız bünyesindeki tüm kurbanlık hayvanların aşıları ve tüm kontrolleri belirli aralıklarla yapılmaktadır. Kesimleri anlaşmalı olduğumuz kasaplar yapmaktadır. İslami usullere uygun şekilde kesim yapılırken tüm hijyen kurallarına da tam uyum sağlanmaktadır. Kesim sonrasında gerekli parçalama, ayırma ve teslimat işlemleri konusunda da müşterilerimize gerekli desteği her zaman sağlamaktayız.

Firmamız uzun zamandır sektöre hizmet etmektedir. Kısa zamanda kaliteli hizmetleriyle tanınmış ve sektörde lider vasıflı bir firma olmuştur. Bulunduğu konumu koruma için büyük çaba sarf ederek daha da azimle çalışmalara devam ediyoruz. Bizleri web sitemizden inceleyebilir, hizmetlerimize göz atabilirsiniz. Whatsapp hattımızdan da bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir, bizleri ziyaret edebilir, hayvanlarımızı görebilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz için son derece makul fiyatlar sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR