• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arsuz Martı Restaurant

Adres :

Gözcüler Mah. Cumhuriyet Cad. No: 50/a ( Bora Apart Otel Yanı ) Arsuz Hatay » İskenderun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Küçükyıldız

E-Posta Adresi :

mehmetkucukyildiz@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 151 96 66

Arsuz Martı Restaurant, mutfağı ile ünlü İskenderun bölgesinde müşterileriyle buluşan, ürün ve hizmetlerindeki yüksek kalite ile müşterilerinden sürekli olarak olumlu dönüşler alan işletmelerin yer aldığı birmilyonnokta.com dijital işletme kataloğunun üyelerinden biridir. Özellikle et yemekleri ve et soslarıyla markalaşan Hatay restaurant sektöründeki rekabet, yalnızca bölgede değil, ülkenin tamamında farklı bir boyuta ulaşmıştır.

Sektördeki rakiplerinden yalnızca et yemekleri üzerinde uzmanlaşmakla kalmayıp, deniz ürünlerini de menüsüne ekleyerek farklılaşan işletme, müşterilerine sunduğu lezzetlerin sayısını önemli bir şekilde arttırarak her zevke, her ağız tadına ve ruh haline uygun tatlar sunmaktadır. Yalnızca et yemekleri ile değil, tatlı ve genel çeşitlilik bakımından da çok geniş bir mutfak olan Hatay mutfağının en sevilen ve seçkin lezzetlerini müşterilerine en kaliteli biçimde sunabilmek adına, en kalite et, bakliyat, meyve ve sebze üreticileri ile çalışan işletme, bu konuda çok seçici davranmaktadır.

Kullandığı bütün ürünleri kalitesini ispatlamış ulusal işletmelerden ve gerekli güvenlik ve kalite sertifikalarına sahip yerel işletmelerden temin eden işletme, müşterilerine istedikleri yemekleri sunarken maliyet kaygısı dışında hareket etmektedir. Uzun yıllardır beraber çalışan mutfak ve servis personelinin oluşturdukları ahenkli çalışma ortamı içinde müşterilerine hızlı, doğru ve güler yüzlü hizmet sunmayı başaran restaurant, nezih ortamı ile her türlü organizasyonun da gerçekleştirilmesi için ideal bir atmosfer sunmaktadır. Zengin yemek menüsünün yanında içecek ve meze menülerinin de çeşitliliği ile dikkat çeken işletme, paket servis hizmeti de sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR