• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arsuz Petshop

Adres :

Uluçınar Mah Anayol Üzeri Hatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Faruk Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 985 94 90

Evcil hayvan sektöründe hizmet vermekte olan Arsuz Petshop adlı firmamız, birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Hayvanlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi bizde bulabilirsiniz. Biz, en kaliteli pet aksesuarlarını, mamalarını ve yemlerini sunarak siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız.

Kuş yemi satışı, kedi maması satışı, köpek maması satışı, balık yemi satışı, kuş kafesi satışı, pet aksesuarları satışı, akvaryum balıkları satışı ve ihtiyacınız olan tüm pet ürünleri için sizlere hizmet veriyoruz. Tüm bu hizmetlerimizi yüksek kalite standartlarında sizlere sunuyoruz. İhtiyacınız olan pet ürünlerini ekonomik fiyatlar karşılığında satın almak için gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Uzman ve tecrübe sahibi kadromuzla, talep ve beklentilerinizi karşılamaya yönelik hizmet veriyoruz. Aklınızda olan her türlü soruyu alanında yetkin ekip arkadaşlarımıza sorarak, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hatay evcil hayvan sektöründe hizmetlerini sunmakta olan firmamız için müşteri memnuniyeti büyük bir önem arz etmekte olup, sizlerin memnuniyetini sağlamak ve korumak en birincil hedeflerimizdir. Misyonumuz, evcil dostlarımızla ilgili ihtiyacınız olan her türlü ürünü işletmemizde bulabilmeniz ve sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmektir. Güler yüzlü ve deneyimli ekip arkadaşlarımız, geniş ürün yelpazemiz, patili dostlarınız için kaliteli mama ve yemlerimiz için güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Ekonomik ücret politikamızla sizlere hizmet veriyoruz. Hizmetimizden %100 memnun kalacağınıza eminiz. Sizler de sevimli dostlarımız için ihtiyacınız olan her ürünü işletmemizde bulabilirsiniz. Sizleri işletmemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR