• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Artemis Fizyoterapi ve Danışmanlık Merkezi

Adres :

Talay Tepe Mahallesi 4003. Sokak Ay Office Kat : 10 Daire : 56 Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mizgin Sancar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 718 68 95

Artemis Fizyoterapi ve Danışmanlık Merkezi birmilyonnokta.com üyesidir. Uzman kadro eşliğinde verilen fizyoterapi hizmeti değerli danışanlarımıza fayda sağlamaktadır. Bizler Diyarbakır sağlık sektöründe hizmet vermekteyiz. Sağlık alanında etkili ve doğru çözüm sunmak için profesyonel çalışmalar gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

Çeşitli nedenlere bağlı olarak insanlarda eklem, kas ve kemik rahatsızlıkları görülebilir. Bu gibi rahatsızlıklar zamanla kişinin konforlu yaşamını kısıtlar. Ağrı ve sızılar nedeniyle kişiler rahat uyuyamaz, rahat hareket edemez, rahat oturup kalkamaz. Kişilerin daha konforlu bir yaşama sahip olması için uzman kadromuz eşliğinde hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetle kişilerin eklem, kas ve kemik ağrılarını en aza indiriyor, daha rahat hareket etmesini sağlıyoruz. Bizler kişiye özel tedavi sürecini başlatmadan önce detaylı inceleme yapıyoruz. Kişinin rahatsızlığının ne olduğunu, nasıl bir tedavi uygulanması gerektiğini belirliyoruz. Bunun için gerekli incelemeler ve testler uygulanıyor. Uygulanan test ve yapılan inceleme sonrasında kişiye özel tedavi süreci belirleniyor.

Kayapınar üzerinde bulunan merkezimizde uzman ekip eşliğinde hizmet veriyoruz. Bizler doğru, güvenilir, etkili ve sağlıklı hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Solunum ve fiziksel işlev bozukluğu için tedavi uyguluyoruz. Lordoz tedavisi, kifoz tedavisi, fıtık tedavisi gibi çeşitli tedavi uygulamalarımız bulunuyor. Aynı zamanda klinik masaj sayesinde vücutta görülen birçok rahatsızlığın önüne geçiyoruz. Planlı ve programlı hareket eden ekibimizi sizler de güvenle tercih edebilirsiniz. Bizler güvenilir, sağlıklı ve etkili çözümler sunmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR