• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arya Güzellik ve Kuaför Salonu

Adres :

Akkent Şubesi 400 Nolu Cadde No: 47 Kongre Merkezi Karşısı Karaca Home Yanı Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emine Demir

E-Posta Adresi :

eminedemir561@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 156 42 21

Gaziantep güzellik ve kuaför salonu denince akla gelen ilk isim olan Arya Güzellik ve Kuaför Salonu olarak biz, kendinizi evinizde hissettirecek sıcak ortamı ve güler yüzlü personelimiz ile değişimin ve güzelliğin adresi olarak hizmet vermekteyiz.

Dünya genelindeki en son güzellik trendlerini takip ederek, her zaman değişimin en güzelini ve size en uygun olanını amaçlamaktayız. Teknolojisini sürekli olarak yenileyen, modern cihazlarla donatılmış güzellik salonumuzda; kendinizi yeniden keşfetmenize yardımcı oluyoruz.

Salonumuzdaki başlıca hizmetlerimiz ise şunlardır;

Yosun maskesi uygulama, doğal cilt maskesi, hydrafacial cilt bakımı, akne bakımı, kalıcı oje uygulaması, kirpik lifting, kıl tekniği ile kaş uygulaması, gelin saçı, kına saçı, makyaj uygulamaları, tesettür gelin başı ve kına başı ve diğer özel günleriniz için saç ve makyaj hizmetleri salonumuzda siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.

Cilt bakımı, profesyonel saç ve makyaj uygulamaları konusunda tüm gelişmeleri takip ederek sizlere en güzel hizmeti sunmayı ve memnuniyetinizi en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz. Tam donanımlı uzman kadromuz, son teknoloji ekipmanlarımız ve temizlik kurallarına her zaman riayet etmemiz ile sektörde fark yarattığımıza inanıyoruz.

Cilt bakımı uygulamalarında klasik ve diğer teknikler (Hydrafacial) olmak üzere farklı seçenekler sunmaktayız. Yine saç modelleri teknikleri de uzmanlık alanımıza girmektedir. Son dönemde yükselişte olan kaş uygulamalarını ise yüzünüze en uygun olacak şekilde deneyimli uzmanlarımızla birlikte siz karar vermektesiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR