• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

As Sigorta Erdoğan Bıyık Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Adres :

Şerifiye Mah. Gaziantep Cad.no: 22 Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Çorak

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 286 20 17

Sigorta şirketleri sizi beklenmedik bir olay karşısında alacağınız zarardan şirkete ödemiş olduğunuz miktar sayesinde en ufak hasar almadan kurtarmaktadır. Sigortacılar size olası durumlara karşı teklif sunmaktadırlar. Sizden de size uygun teklifi kabul etmeniz beklenmektedir. Sigortalar sizleri korumak için en önemli adımdır. Devlet tarafında zorunlu hale getirilmiş bazı sigorta çeşitleri vardır. Bunlardan bazıları zorunlu araç sigortası, deprem sigortası, karayolları taşımacılık sigortasıdır.

Şirketimiz siz değerli müşterilerimizin her talebine özel teklif sunmaktadır. Şirket misyonumuz danışan müşterilimizin haklarını korumaktır. Vizyonumuz ise sigortacılık sektöründe ulaşılmadık başarı bırakmamaktır. Düzce sigorta denildiğinde listenin başında bulunmamızın yegane sebebi prensipli çalışma sistemimiz ve sorumluluk sahibi tutumumuzdur.

“Güvenin Adresi” sloganıyla yola çıkan ve yılların deneyimiyle hareket eden şirketimiz danışanlarının taleplerini 7 gün 24 saat online şekilde WhatsApp uygulaması üzerinden karşılayabilmektedir. Talebinizi ilettiğinizde en kısa sürede size uygun bir teklifle dönüş yapılacaktır.

Şirket politikamız içerisinde seyahat sigortası, yıllık hayat sigortası, sağlık sigortası, trafik sigortası, deprem sigortası ve konut sigortası başlıca gelmektedir. Hem kurumsal hem bireysel olarak çalışma sistemimiz her danışanımıza eşit ihtimamla yaklaşmamız bizi Düzce merkezin en iyi sigorta şirketi konumuna getirmiştir.

Sigortayı ertelemek riski ertelemek anlamına gelmemektedir. Sigorta sizi hayatın her alanında anlık karşılaşabileceğiniz risklere karşı korumaktadır. Lütfen sigortanızı ertelemeyin! Siz değerli müşterilerimizi her türlü sorunuz için şirketimizin danışma birimine beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR