• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

As Tork Ve Şanzıman Mühendisliği

Adres :

Uzay Çağı Caddesi 1139. Sokak No : 16 Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cavit Sevgili

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

astorkmuhendislik.1@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 061 61 76

Whatsapp 2:

0 (544) 522 03 66

Faaliyetlerini Ankara’da aktif şekilde sürdüren firmamız As Tork Ve Şanzıman Mühendisliği birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız çalışmalarını sürdürmekte olduğu sektörde, başarılarına yenilerini ekleyerek emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. İçinde bulunduğumuz Ankara makine sektöründe, rakiplerimizi geride bırakan çalışma disiplini ve yöntemlerimizle farkımızı her zaman ortaya koyuyoruz.

As Tork ve Şanzıman Mühendisliği ailesi olarak farklı mekanik yedek parçaları ve tamiratı alanında hizmet vermekteyiz. Sektörde sahip olduğumuz ve gösterdiğimiz mükemmeliyetçi çalışma anlayışı sayesinde, bizden yardım almak isteyen tüm danışanlarımızla maksimum kapasitede hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bünyemizde yer alan her bir çalışma arkadaşımızla sorunlarınıza alternatif çözüm yolları üretmek için olan çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Firmamız tork revizyonu, tork satışları ve tork tamiri gibi teknik birçok konuda müşterilerine yardımcı olmaktadır. Sektörde her zaman alternatif çözüm önerileri geliştirerek sizlere her anlamda hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Firmamız her zaman alanında deneyimli ve profesyonel çalışanlara ev sahipliği yaparak, güler yüzlü bir hizmet süresini esas almakta ve bu yönde ilerlemeye devam etmektedir.

Öncelikli ve temel hedefimiz bizi tercih eden müşterilerimize her anlamda memnuniyet duyacakları bir hizmet süreci sunmaktır. Profesyonellik algısından ödün vermeyerek, sizlere maksimum düzeyde memnuniyet duyacağınız bir süreç sunuyoruz. Çalışma disiplinimizden hiçbir zaman taviz vermiyoruz ve alanımızda örnek gösterilen çalışmalar yapmayı sürdürüyoruz. Sizler de makine, tork ve teknikleri hakkında detaylı hizmet alabileceğiniz bir işletme arıyorsanız size memnuniyetle yardımcı olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR