• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asalet Temizlik

Adres :

- İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tufan Topçu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tufan.topcu3636@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (544) 231 34 36

Firmamız; İstanbul temizlik sektöründe hizmet vermek amacı ile yola çıkmıştır. Temizlik sektöründe faaliyet alanımız son teknoloji buharlı temizlik makinaları ile koltuk, çekyat, kanepe, yatak vb. gibi mobilyalarınıza temizlik hizmeti ile birlikte A’dan Z’ye ev temizliği hizmeti vermektir. Sizlerin de bildiği gibi mobilya ve koltuk döşemelerinizin sağlık ve hijyen açısından belirli periyodlarda yıkanması gerekir. Firmamız kendi imkânlarınız ile temizliği mümkün olmayan mobilyalarınızın temizlik hizmetini yapmaktadır.

Firma olarak önceliğimiz insan sağlığı odaklı yaklaşımlarımızdır. Dolayısıyla temizlik esnasında kullandığımız tüm kimyasal maddeler insan sağlığına zararsızdır. Bununla birlikte mobilyalarınızın döşemelerinin temizliğinde kullandığımız cihazlar; son teknoloji fabrika tipi buharlı koltuk yıkama makineleridir. Makinelerin ayarı döşemelerinizin kumaş türüne göre ayarlanarak yıkama işlemi gerçekleştirilir. Yine yıkama esnasında döşemelerinizin kumaş türlerine en uygun anti bakteriyel temizlik malzemeleri kullanılarak temizlik gerçekleştirilir. Dolayısıyla yıkama sırasında ve sonrasında mobilyalarınızın döşemelerinde herhangi bir deformasyon, solma vb. gibi durumlar ile karşılaşılmaz. Aynı zamanda son teknoloji temizlik makinelerimiz döşemelerdeki kir, leke, bakteri ve mikropları değil vakum yöntemiyle çekerek içine hapseder. Böylelikle en güvenli temizlik sağlanır.

Müşteri memnuniyeti firmamızın öncelikli çalışma prensibidir. Bu prensibimiz ekseninde en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Temizlik firması olarak sektördeki artan rekabet ortamı içerisinde çıtamızı daha yükseklere taşımak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde kapasitemizi ve olanaklarımızı daha da artırarak faaliyetlerimiz sürdürmeye ve geleceğe emin adımlar ile ilerlemeye kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR