• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aşıkoğlu Veteriner Kliniği

Adres :

Kültür Mahallesi İstanbul Caddesi Akçam Sokak No: 2 Düzce Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Aşıkoğlu - Sinem Abanuz Aşıkoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sinem.abanuz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 828 87 94

Whatsapp 2:

0 (530) 828 87 94

Whatsapp 3:

0 (532) 474 75 57

Düzce evcil hayvan sektörü içerisinde yer alan firmamız bu sektör içerisinde hem veteriner kliniği hizmeti hem de petshop hizmeti sunmaktadır. Düzce büyükbaş hayvan tedavileri konusunda sizlere destek ve tedavi yöntemleri sunacak olan firmamızdan dilediğiniz zaman hayvanınız için bakım ve tedavi hizmeti alabilirsiniz. Aşılama, hayvan maması, büyükbaş yem vb. pek çok hizmeti pet shop market hizmetimiz sayesinde kolayca edilebilirsiniz.

Düzce içerisinde veterinerlik konusunda uzmanlarımız ile birlikte açmış olduğumuz firmamızda en iyi veterinerlik hizmetleri verilmektedir. İşimizi sevgiyle ve uzmanlarıyla yaptığımız için bu alan içerisinde Düzce içinde en profesyonel hizmeti sizlere sunmaktayız.

Düzce içerisinde size en yakın veteriner ve pet shop hizmeti arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Uzman veteriner hekimlerimiz ile birlikte hem farklı tedavi yöntemleri sunuyor hem de pet shop ürünlerimiz ile hayvanlarınızın her ihtiyacını bir arada toplayarak sizlere sunuyoruz.

Pet shop malzemeleri arıyorsanız eğer Düzce içinde bizlerden yararlanabilirsiniz. Köpek maması, kedi maması, kedi kumu, taşıma çantaları vb. pek çok malzemeler firmamızda yer almaktadır. Pet shop market hizmetimizden faydalanarak, en kaliteli ve bu alanda en profesyonel malzemelere erişebilirsiniz.

Veteriner kliniği hizmetimiz sizlere veteriner hekimleri ile birlikte hayvan aşılama hizmeti vermektedir. Koruyucu veteriner kliniği olarak da geçen firmamızdan, kediniz, köpeğiniz ve büyükbaş hayvanlarınız için hizmet alabilirsiniz. Kedi ve köpekler için veteriner hekimlerimiz kısırlaştırma işlemi de yapmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR