• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asil Optik

Adres :

Cumhuriyet Mah. Bahçeli Sokak No : 1/c Uşak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Opt. Zülfiye Kahya Somalı - Opt. Seher Kahya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

asiloptikusak@hotmail.com

Birçok canlı gibi insanlarında beş duyusu bulunmaktadır. Duyular, beynimizin çevrede olan bitenin işleyebilmesi ve farkına varabilmesi amacıyla verilerin organlar tarafından toplanmasıdır. En büyük duyu organımız derimiz iken, bizi tehlikelere karşı en çok koruyan, çevremizle etkileşimimizi sağlayan duyumuz ise görme duyumuzdur.

Görmemizi sağlayan gözlerimiz vücudun en hassas organlarındandır. Diğer organların aksine deri veya kemikler tarafından korunmaması, gün içerisinde sürekli olarak açık olmaları çeşitli tehlikelere açıklardır. Ayrıca, özellikle uzun süre güneş ve parlak ışık altında kalanların gözleri çok hızlı bir biçimde yorulmaya da başlamaktadır. İlerleyen teknoloji ile hayatımızda büyük yer kaplamaya başlayan cep telefonu ve bilgisayarların insanların gözlerini yorduğu bilimsel olarak ispatlanmıştır. Bunun yanında özellikle öğrencilerin uzun saatler boyunca ders çalışmak amacıyla okudukları kitaplar da yetersiz ışık olan ortamlarda gözlerin zaman içerisinde bozulmasına yol açabilmektedir.

Görme bozukluğu çeken insanların karşısında üç seçenek bulunmaktadır. İlki henüz oturmamış ve uzun dönemli yan etkileri bilinemeyen göz ameliyatları, ikincisi sineye çekmek, üçüncüsü ise uzman bir doktorda yapılacak muayene sonrası alınacak bir gözlük ve lens setidir. Biz Asil Optik olarak müşterilerimizin her türlü gözlük ve lens ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Uşak alışveriş sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Her yaştan kadın ve erkeklerin yüz biçimlerine uygun, pratik, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı cam, gözlük çerçevesi, lens ve güneş gözlüğü çeşitlerimizle her zevke uygun geniş ürün gamımız ile kapılarımızı siz değerli müşterilerimize açıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR