• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aşka Hediye Van

Adres :

Şabaniye Mah. Şehitlik 6. Sokak No: 12 Van » Edremit(Gümüşdere)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Benek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@askahediye.com

Whatsapp 1:

0 (544) 841 21 71

Hediye almayı eminiz herkes çok sever fakat iş hediye seçmeye geldiğinde hemen herkes çok zorlanır. Bizce hediye kişiye özel olmalı ve yıllarca hatırlanacak bir özelliğe sahip olmalıdır. Biz de bu amaçla, kişiye özel ve farklı hediyeler sunabilmek adına, 2020 yılında Aşka Hediye firmamızı kurduk.

Firmamız, siz değerli müşterilerimize birbirinden farklı hediye seçenekleri sunmayı hedeflemektedir. Birbirinden farklı hediye seçeneklerimiz arasında, özel baskılı kupalar, özel şekilli plaketler ve şiltler, farklı tarzda masa ve gece lambaları, çok çeşitli cam baskı ürünleri, oyuncaklar ve daha sayamadığımız birçok ürün yer almaktadır.

Yazılımı kendimize ait olan e-ticaret sitemizde size en uygun fiyatlarla, en hızlı şekilde hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünler, dikkatli ve özenli bir şekilde paketlenerek kargoya verilir ve sizden kargo ücreti talep edilmez. Bizim için önemli olan müşterilerimizin mutluluğudur. Bu nedenle siz sadece hediye etmek istediğiniz ürünü seçin ve gerisini bize bırakın. Firmamız hediyenizin sahibine ulaşmasını sağlayacaktır.

İster doğum günü olsun, ister yılbaşı veya öğretmenler günü, hatta bir yakınınızı yeni işi için tebrik etmek için olsun, firmamızda herkese uygun bir hediye bulabilirsiniz. Siz de sevdiklerinize, yakınlarınıza, anneniz, babanız veya çocuğunuza her zaman hatırlayacağı bir hediye vermek istiyorsanız, Van alışveriş dünyasında farklı bir yer edinmek amacıyla yola çıkan firmamıza sizi de davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR