• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aslıhan Yöresel Ürünleri

Ankara Etimesgut’ta birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisi olan Aslıhan Yöresel Ürünleri geniş ürün seçeneği, güler yüzlü hizmeti ve uygun fiyat avantajıyla fark yaratmaktadır. Ülkemiz dört bir tarafı birbirinden özel lezzetlere sahip olmasıyla öne çıkmaktadır. Bütün törelerimizin kendine has, her damak zevkine hitap eden çok sayıda ürünümüz vardır. Ancak bunların her birine ulaşmak çok da kolay değildir. Bizler onlarca çeşit ürünümüzle aradığınız sağlıklı, doğal, lezzetli ve kaliteli yöresel ürünleri beğeninize sunuyoruz.

Ankara alışveriş sektörünün öncülerinden birisi olarak bütün ürünlerimizi yörelerinden temin ediyoruz. Her ürünümüzde hummalı bir araştırma yürütüyor, en iyi üreticileri bulup güvenilirliklerini test ettikten sonra alımı yapıyor ve aynı kalite standartlarında tüketiminize sunuyoruz. Bakliyat, baharat, şarküteri çeşitlerimizin tamamıyla sofralarınızı şenlendiriyoruz.

İşletme olarak her biri alanında deneyim sahibi, uzman, tecrübeli ve eğitimli bir kadroyla çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle sizleri dinliyor, anlıyor ve en iyi karşılıkları verebilmek adına hummalı şekilde çalışıyoruz. Taptaze ürünlerimizi her gün sizlerle buluşturmakta mutluluk duyuyoruz.

Her mutfağın ihtiyaçlarını karşılamak, her sofraya lezzet katmak adına çok geniş bir yöresel ürün yelpazesi sunuyoruz. Şarküteri ürünleri satışı, günlük süt satışı, el yapımı erişte satışı, pekmez satışı, bakliyat çeşitleri satışı, harnup pekmezi satışı, bitkisel yağ satışı, günlük yufka satışı ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Bütün hizmetlerimizde tazelikten, güvenilirlikten, lezzetten ödün vermediğimiz gibi uygun fiyattan da taviz vermiyoruz.Adres :

Devlet Mahallesi 262 Sokak No: 6/7 Akcenter Avm (akcenter Avm'de Zemin Kat Yürüyen Merdiven Karşısında) Eryaman Ankara » Etimesgut


Whatsapp 1:

0 (531) 674 55 89