• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aso Karot

Adres :

Akalar Mah. Balkan Cad. No: 37 Kırklareli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdoğan Çakıcı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 262 76 32

Aso Karot adı altında üstün emekler veren çalışanlar olarak ilgilendiğimiz alanın öncü ayaklarını oluşturuyor ve büyüyen sektörün büyüyen firması olarak birmilyonnokta.com üyeliği dahilinde karşınızda bulunuyoruz. Hidrolik beton kesme işleri, beton delme işleri, bina yıkım işleri gibi birçok noktada sizlerin yanında bulunarak can güvenliğini de oldukça merkeze alan bir tutum içerisinde önemli bir hizmet vermekteyiz. Mesela yıkım aşamasında ince detayla dikkat edilmezse çevre sakinleri birçok sorun yaşayabilir ve istemsiz şikayetler doğabilir. Dolayısıyla biz bu konuda oldukça tecrübeliyiz.

Kırklareli yapı inşaat sektöründe bu hizmeti vermek oldukça zor bir durum. Çünkü gerekli sağlam ekipmanları edinerek tecrübeli personeller eşliğinde bu organizasyonu can güvenliği dahilinde ayarlamak hiçbir zaman kolay olmadı. Her zaman gerekebilecek bir hizmet vermekteyiz. Yanlış planlamalar ya da çürüyen binalar için birçok işlem yapılması gerekebiliyor. Dolayısıyla bu anlarda tam olarak bizler devreye giriyoruz ve istediğiniz işlemleri çok rahat bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

En ince ayrıntılarda büyük ustalıklar yatar ve bunun devamlılığını sağlamak iste daha büyük bir profesyonellik gerektirir. İşte biz bu noktaların oldukça bilincindeyiz ve biliyoruz ki, bu şekilde ilerleyen bir firma olarak kaliteli yolumuzdan şaşmazsak sizler de bizden desteğinizi hiçbir zaman esirgemeyeceksiniz ve biz de daha ivmeli bir anlayışın çalışanları olacağız. En kısa zamanda istediğinizi almak adına bizimle iletişime geçebilir ve gerekli işlemlere hemen başlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR