• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asoto Ekspertiz Kayaşehir

Adres :

Kayabaşı Mah. Ulubatılı Hasan Cad. Giriş Kayaşehir Cad. Dükkanları A2 Blok (2b) No: 02 İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmoud Ahmed Elsherbını

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ekspertizasoto.kayasehir@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 527 81 10

Motorlu araçların hayatlarımızdaki yeri ve önemi gelişen bir hızla artmaktadır. Birçok insan günlük hayatın temposuna kişisel aracı olmadan yetişememekte, hatta bazen bu bile yetmemektedir. Bu yüksek tempo ve acelecilik maalesef kazalarla veya bakımların aksatılması ile sonuçlanabilmektedir.

İkinci el araçlar fiyatlarının ekonomikliği sebebiyle geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir. Fakat bu fiyat avantajı çeşitli risklerle beraber gelmektedir. Bugün ikinci el piyasasında bulunan birçok araç ufak veya büyük bir kazaya karışmışlardır. Trafikte yer alan araç sayısının ve insanlar üzerindeki zaman baskısının artması bu kazaların en büyük nedenidir. Çeşitli sebeplerle araçlarını satmaya çalışan kişiler, araçlarının değerini yüksek tutabilmek adına, yaşanan kazaları ve bunlar için yapılan tamirleri saklama yoluna gidebilmektedir. Alıcı tarafından zamanında fark edilmeyen bu gibi hasarlar, ileride farklı sıkıntılara ve araç tekrar satılmak istenirken değerinin çok daha fazla düşmesine neden olabilmektedir. Bunun yanında alıcının uğradığı hayal kırıklığı ve dolandırılma hissini ise para ile ölçmek maalesef mümkün değildir.

Biz Asoto Ekspertiz olarak, hayallerindeki araca kavuşmak isteyen alıcıların, aracın tam olarak satıcının iddia ettiği kondisyonda olduğundan emin olarak gönül rahatlığı ile hareket edebilmelerini sağlamak adına İstanbul otomotiv sektöründe faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her türlü binek ve ticari aracın yanal kayma, fren, performans, motor, şanzıman, kaporta, elektronik donanım ve iç aksam testlerini güncel ekipmanlarımız ve eğitimli personelimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR