• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aspava Lahmacun Pide

Adres :

Şükrü Paşa Mahallesi .şehit Üst Teğmen Özkan Yıldırım Caddesi 138 Sokak Deniz Apartmanı No: 6 Edirne Merkez Edirne » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Tanış

E-Posta Adresi :

-

Aspava Lahmacun Pide; üst düzey hizmetleri ile etli pide ve lahmacun severlerin hizmetinde olmaya devam ediyor. Enfes acılı lahmacunu ve etli pidesi ile Edirne Merkez’de hizmetlerine devam etmekte olan firmamız; bünyesinde bulunan genç ve azimli mutfak ekibi ile kalitesine kalite katmaktadır. Lahmacun, kebap ve etli ekmek sektöründe adından bol bol söz ettirmeyi başaran firmamız; enfes lezzet, makul fiyat ve yüksek düzey kaliteyi harmanlayarak uluslararası yüksek kalite standartları çerçevesinde sizlere en güzel hizmeti vermeye devam ediyor.

Alanında uzman etli pide, lahmacun ve kebap ustaları ile özel yemeklerini siz lezzet severlere sunan işletmemiz; acılı lahmacun severlerin de uğrak mekanı olarak dikkat çekiyor. Geleneksel Türk Mutfağı ve içli pide geleneğinin harmanlanması ile oluşan harika lezzet anlayışımız ile yüksek kaliteden anlayan müşterilerimizin gözde restoranı olmaya devam ediyoruz. Bol acılı lahmacun, kebap ve porsiyon etli pide gibi pek çok çeşitte hizmetleri bulunan lokantamızda, ailelere özel salonumuz vardır. Zengin ürün yelpazemiz ve yüzlerce farklı çeşitte hizmet seçeneklerimizle alanımızda önder bir işletme olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Çeşitli organizasyonlarınız için toplu yemek, pide ve lahmacun siparişleriniz alınmaktadır. Ayrıca; ev ve işyerlerine özel sipariş alınmaktadır. İşletmemiz, sizlerin yorumlarına göre kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Aspava Lahmacun Pide olarak; Edirne Merkez Pide ve Lahmacun Salonu şubemiz ile saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR