• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aspava Pide Kebap Lahmacun

Adres :

Çay Mah. Yakıcı Sok. No: 3 Zonguldak » Çaycuma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Çelik

E-Posta Adresi :

saffetakbasli677@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 562 45 67

Whatsapp 2:

0 (532) 715 19 13

Aspava Pide Kebap Lahmacun, müşterilerine kalite odaklı ürün ve hizmet sunan işletmelerin ticaret hacimlerini arttırmak amacıyla faaliyet gösteren online katalog birmilyonnokta.com platformunun en yüksek hit alan kullanıcılarından biri olarak Zonguldak restaurant sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Kültürümüzde önemli bir yeri olan mutfak geleneği içinde farklı bir yeri olan et yemekleri, kebap ve pide çeşitleri üzerine uzmanlaşan işletme, maliyet ve ciro kaygısını bir kenara bırakmıştır. Müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla, dile ve buruna hitap ettiği kadar göze de hitap edecek şekilde sunmak adına faaliyet göstermektedir.

Müşterilerine her zaman en lezzetli tatları en özenli bir biçimde sunmak adına, gıda güvenliği ve temizlikten hiç ödün vermeyen işletme, kullandığı bütün et ve meyve sebzeleri üretim teknik ve faaliyetleri kalite standartları kapsamında sürekli olarak takip edilen ve sertikalandırılan yerel ve ulusal işletmelerden temin etmektedir. Müşterilerine ülkemizin her köşesinde bilinen ve sevilen lahmacun, pide, kebap çeşitlerinin yanında kahvaltı ve ev yemekleri konusunda da hizmet veren işletme, uzun süredir birlikte çalıştığı personeliyle hizmet kalitesi konusunda da istikrarı yakalamıştır.

Çaycuma’da yer alan restaurantlarında misafir edemedikleri müşterilerin ev ve iş yerlerine paket servis hizmeti de sunan Aspava Pide Kebap Lahmacun, farklı organizasyon için toplu yemek, lahmacun, pide, kebap siparişlerinin de tedariğini gerçekleştirmektedir. Bölgenin en fazla tercih edilen restaurantlarından biri olan işletme, yolu düşenlerin mutlaka uğramaları gereken yerlerden biri olarak dikkat çekmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR