• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asrın Börekçisi Cafe

Adres :

Cumhuriyet Caddesi No: 4 Daire: 5/ A Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Soner Çalışkan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 171 16 29

Kafe ve pastaneler günlük hayatın sosyalleşme adreslerinden biridir. İnsanlar gün içinde arkadaşlarıyla vakit geçirmek için kafe veya pastaneleri tercih edebilirler. Aynı zamanda bir şeyler yemek ve içmek için de bu gibi yerler tercih edilir. Asrın Börekçisi Cafe olarak bizler de Bursa pasta ve pastane sektörünün en çok tercih edilen isimlerinden biriyiz. Birbirinden lezzetli tatlılarımız ve böreklerimizle değerli müşterilerimizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Ailenizle ya da arkadaşlarınızla vakit geçirmek istiyorsanız kafemizi tercih edebilirsiniz. Burada farklı birçok lezzet sizler için hazırlanmaktadır. Biz, müşterilerimize sunduğumuz tüm lezzetlerin taze olmasına dikkat ediyoruz. Bu doğrultuda her gün yeniden çalışarak taze ve lezzetli tatlı – böreklerimizle hizmet veriyoruz. Geniş, sakin ve ferah ortama sahip olan kafemizde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Börek çeşitlerimiz, tatlı çeşitlerimiz, çikolata çeşitlerimiz, pasta çeşitlerimiz, kurabiye çeşitlerimiz, simit ve poğaçalar özenle hazırlanıyor. Tüm bu lezzetler günlük taze olarak sizlere sunuluyor. Üstelik kafemizde sizlere sunulan tüm lezzetler uygun fiyat aralığına sahiptir. Eğer isterseniz kafemize gelerek sipariş oluşturabilir, istediğiniz lezzeti paket yaptırabilirsiniz. Doğum günü gibi özel günler için pasta istiyorsanız pasta siparişi verebilirsiniz. Siparişiniz, istediğiniz gibi gününde hazırlanmış olur. Farklı birçok lezzeti bir arada sizlere sunduğumuz kafemizde her zaman güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst ve güvenilir kişiliğe sahip ekibimizle hizmet veriyoruz. Asrın Börekçisi Cafe her zaman sizlerle.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR