• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Assu Çekmeköy Alemdağ

Adres :

Çatalmeşe Mah. Sultansuyu Cad. 179. Sok. No: 105 Daire: 5 İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Turgut

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 461 85 64

Assu Çekmeköy Alemdağ isimli firmamız birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir. Satışını yaptığımız Assu Doğal Minarelli Su, Sağlık Bakanlığından üretim iznini almıştır. Su şişesinin üstünde bulunan etiketten ruhsat numarası ve üretildiği tarihe ulaşabilirsiniz.

Damacana su satışlarımızda güven amaçlı kullanılan emniyet bantlarından bulunmaktadır. Suyumuz Bolu ilinin su kaynaklarından el değmeden paketlenerek hizmetinize sunulmuştur. Suyumuzun rengi oldukça berraktır. Hiçbir bulanıklığa ya da yeşillenmeye rastlamazsınız. Suyun daha sağlıklı olması için doğru koşullarda muhafaza edilmesi gerekir. Güneş ışınları, plastik içerisindeki suyu olumsuz etkilediği için güneş görmeyen ortamda saklanmalıdır.

4.5 ve 9.5 ph değerlerine sahip olan su markaları, ülkemizde su satışı yapabilmektedir. İnsan için en sağlıklı olan su ise 7.0 ph seviyesinin üstünde olan sulardır. Satışını yaptığımız Assu Markasının ph değeri ise 7.9’dur. Su içmek, sağlığımız için günlük yaşamın vazgeçilmezi olmalıdır. Ağız kuruması, baş ağrısı, yorgunluk, idrar seviyesinin azalması ve baş dönmesi susuzluğun en büyük belirtilerindendir. Su içmeyi ihmal etmek, sağlığımızı ihmal etmek demektir.

İstanbul hizmet sektöründe hizmet veren bayimiz, su siparişi getirmektedir. Ev ve iş adreslerinize istediğiniz boyutta su siparişi verebilirsiniz. Su boyutlarımız; 0,25 lt - 0,5 lt - 1,5 lt - 5 lt – 10 lt – 15 lt ve 19 litreden oluşmaktadır. Sipariş vermek için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ederek en kaliteli suyu tüketebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR