• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asya Kasap

Adres :

Şarkiye Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No: 38/a ( Novada Avm Yanı) Altınordu/ordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedat Şengül

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 420 77 32

Ordu fast food sektöründe yer alan firmamız kendisini geliştirerek müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor. Firmamızın kendisine hedef edindiği bir unsur mevcuttur, bu unsur liderlik konumuna yükselmektir. Hedefimize yani liderliğe erişmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Yoğun çaba harcadığımız sektörde daima başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Başarımıza başarı katmak için kalitemizden ödün vermiyoruz. Kaliteli hizmet anlayışı firmamız için son derece önemlidir. Hizmet kalitemiz ile müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde geri dönüş yapıyoruz. Müşterilerimizin talepleri ve memnun kalmaları büyük önem arz ediyor.

Fast food sektörü sadece bulunduğumuz şehirde değil ülkemizde ve dünya üzerinde hızla gelişerek ilerlemektedir. Firmamız da gelişime ayak uydurarak ülke geneline yayılmayı amaç ediniyor. Sektörde çok çeşitli hizmetler mevcuttur, firma olarak söz konusu çeşitlerden birisini de biz sunuyoruz. Çalışmalarımız ve hizmetlerimizi kasaplık üzerine gerçekleştiriyoruz. Bir kasaptan beklediğiniz bütün hizmetlerde üstün başarı elde ediyoruz.

Firmamızda yer alan kasaplar sektörün uzman isimleridir. Uzman ekibimizin sunduğu kaliteli hizmetlerin arkasında durarak müşterilere güven vaat ediyoruz. Bizlere güvenerek kaliteli hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Hizmetlerimizin kalitesi gibi çok önemli olan bir diğer unsur yani fiyatı da merak konusu... Müşterilerimizin bütçesini sarsmayan, oldukça uygun fiyatlarla hizmetler sunuyoruz. Firmamızın sunduğu hizmetlerle ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Hizmet talep etmek ve sipariş vermek için firmamızı arayarak isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR