• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asya Turizm

Adres :

- Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Acar - Muhsin Tüzüner

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (555) 594 70 67

Whatsapp 2:

0 (539) 552 86 66

Kayseri Kocasinan İlçesi’nde hizmet veren Asya Turizm, birmilyonnokta.com üyesidir. Uzun yıllardır kendi sektörümüzde deneyimli ve bilinçli bir yaklaşımla hareket ederek hizmet veriyoruz. Şirketimiz, taşımacılık sektöründe kamu ve özel sektöre personel ve öğrenci taşımacılığı konusunda hizmet veren deneyimli bir kuruluştur.

Kayseri taşımacılık sektöründe hizmet veren birçok firmadan birisiyiz ancak farkımız deneyimli ve bilinçli personele sahip oluşumuzdan gelmektedir. Uzun yıllardan beri sektörde bulunuyoruz ve halkımıza en iyi hizmeti vererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Firmamız, kamu ve özel sektörün taşımacılık ihtiyacına cevap vererek büyük bir titizlikle işini sürdürmektedir. İnsan taşıdığımız için sektörde yanlışa ve kazaya mahal vermemek adına büyük bir titizlikle sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Müşteriler ile uzun süreli ve kalıcı ilişkiler kurarak yıllarca çalışmak amaçlarımız arasındadır.

Özel tatil ve gezi organizasyonlarınız için şirketimizle bağlantıya geçebilirsiniz. Kaliteli ve güvenli bir hizmet almak için firmamızı tercih etmelisiniz. Firmamıza ait araçların tümü yeni model ve en son teknolojiye sahip araçlardandır. Araçlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak yapılmaktadır çünkü siz bizim için değerlisiniz. Firmamıza ait araçların tümü sigortalıdır. D sürücü belgeli, tecrübeli personel ile güvenilir yolculuklara bizimle korkmadan çıkabilirsiniz. Firma olarak asla kaliteden ödün vermeyiz. İnsan hayatı bizim için değerlidir. Bu sebepten ötürü bizler, bu anlayışı ilke olarak benimsemiş ve kaliteli güvenilir yolculuk isteyen müşteri kitlemize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Gelecekte de en son teknolojiye sahip yeni araçlarımızla hizmet vermeye devam edecek, sizlerin konforunu ve güvenliğini en üst düzeyde tutarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR