• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atacity Petshop

Adres :

Küçükbakkalköy Mah. Cengiz Topel Cad. No: 43/45 İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Özbay

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 672 19 98

Evcil hayvanlarınız daha sağlıklı ve konforlu bakım standartlarına kavuşması adına, en doğru profesyonel destekleri sizlerle buluşturan Atacity Petshop firması birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Günümüz dünyasında yol arkadaşımız olan evcil hayvanlar, hemen tüm konularda özel bakımlara ve kişisel desteklere ihtiyaç duymaktadır. Çocukların gelişimi ve psikolojik motivasyon desteği açısından bilimsel olarak faydalı oldukları gözlenen sevimli dostlarımız, bizlere bir çok konuda destek sunmaktadır.

Tıpkı onların bize sunduğu destek gibi beslenme ve barınma alanı başta olmak üzere, birçok konuda bizlerden gelecek bakımlara muhtaçlardır. İstanbul evcil hayvan sektöründe minik dostlarımıza en özel hizmetler sunan firmamız, Ataşehir ve çevre ilçelerde sizlere en yakın petshop deneyimini sunmaktadır. Petshop piyasanın en çok aranan firmalarından olan Royal Canin markasının, tüm ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Ataşehir’deki mağazasında her çeşit pet ve aksesuar hizmetlerini bulabileceğiniz firmamız Atacity Petshop, şeffaf fiyat politikalarıyla en kaliteli pet malzemelerini, en uygun fiyat güvencesiyle hayvan severlerle buluşturmaktadır.

Balık yemi, kedi maması, kedi kumu, köpek maması, yaş mama, tasma çeşitleri, banyo ürünleri, pire kovucular ve ödül mamaları gibi petshop alanında aradığınız sayısız seçeneği sizlere sunuyoruz. Karşılıklı güven politikamız sayesinde, minik dostlarınız için en kaliteli hizmeti sizlere sunuyor ve özel bir alışveriş deneyimi yaşamanıza gayret ediyoruz. Size en yakın petshop adresiniz Atacity Petshop olarak, ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR