• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atakan Otomotiv

Adres :

Dolapdere Sanayi Sitesi 4. Ada No: 17 İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atakan Yıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

atakanotomotiv52@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 326 48 01

Atakan Otomotiv ailesi olarak birmilyonnokta.com üzerinden verdiğimiz çalışmaları tanıtmaktayız. İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe verdiğimiz hizmetlerle araç sahiplerinin istek ve ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz. Araçlar insanların daha kolay ulaşım sağlamasına yardımcı oluyor. Kısa sürede ulaşım sağlanırken enerjiden ve zamandan tasarruf sağlanıyor. Bu nedenle her geçen gün trafiğe çıkan araç sayısında artış görülüyor. Araç sahiplerinin kullandığı araçlar ise farklı nedenlere bağlı olarak tamirciye ihtiyaç duyabiliyor.

Araçlar kaza yaptığında veya başka bir zeminle temas ettiğinde araç üzerinde hasar görülür. Çizilme, boya aşınması ve göçük oluşumu aracın kötü görünmesine neden olduğu gibi ileri boyuttaki hasarlar aracın sağlıklı çalışmasına engel olur. Araçların aldığı hasarın giderilmesi için çeşitli yöntemler uygulanır. Uygulanan yöntemler sayesinde aracın hasarı giderilir. Aracın tamiri, onarımı ve parça değişimi için firmamızda görevli ekip hizmet vermektedir. Ekibimiz bilgi ve birikimleriyle birlikte orijinal parçalar kullanarak hizmet veriyor.

Firmamızda oto tamiri ve onarımı çalışmalarıyla birlikte oto bakımı da yapılıyor. Markaların özel servisi olarak araçların periyodik bakımını yapıyoruz. Bakım, tamir, onarım ve parça değişimi için tecrübe sahibi ekibimiz hizmet veriyor. Doğru fiyat aralığında verilen bu hizmetler garantili olarak gerçekleştiriliyor. Ekibimiz müşteri memnuniyetini yüksek tutmak ve korumak adına her zaman büyük bir özenle çalışıyor. Kısa sürede doğru hizmeti uygun fiyata almak isteyen araç sahipleri firmamızla iletişime geçerek ihtiyacı olan hizmetten faydalanabilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR