• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atakan Özdemir Hairdressing

Adres :

Cebrail Mah. Simsar Sok. Şaşmaz İş Merkezi Kat: 2 No: 9 Kastamonu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atakan Özdemir

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 153 23 91

Atakan Özdemir Hairdressing olarak sergilediğimiz performans, akılda kalıcı bir etki yaratıyor ve birmilyonnokta.com üyesi olan işletmemiz memnuniyet sağlamak adına, bu akılda kalan anları her zaman renkli hale getiriyor. Renkli, mutlu ve bakımlı çalışmalarımız, sizlerin isteklerine göre ve bizlerin uzmanca verilen tavsiyelerine göre biçim alıp ilerliyor. Bayan kuaförü olarak verdiğimiz bu hizmet, ince ustalıklar istiyor. İnce eleyip sık dokuduğumuz bu noktaları ele alırken sizi mutlu bir şekilde göndermek bizim için oldukça kolay.

Kastamonu kuaför alanının vazgeçilmez adresi olarak, tecrübeli ellerin anlamlı dokunuşlarını yaşamak sadece sizlerin elinde. Kalıcı makyaj uygulaması, sombre işlemleri, saç renklendirme işlemleri, gelin saçı tasarımı, nişan saçı yapımı, kaş bıyık alımı ve türlü türlü saç kesim modelleri ile daha birçok konuda her zaman kararlı ve kaliteli bir şekilde yanınızdayız. Memnun kalınmadığı anlarda birçok insanın psikolojisini çok olumsuz bir şekilde etkileyen yanlış çalışmalar, bizim kararlı ve kaliteli duruşumuzla hiçbir şekilde yaşanmamaktadır.

Sizi sıkmadan ve yormadan yürüttüğümüz çalışmalar hayatımızın olmazsa olmaz bir kişisel bakımı olarak karşımıza çıkıyor. Kendinizi sadece emin ellere bırakarak bu sorunu her türlü çözmeye kararlıyız. İşlemlerimizin hangi aşamalardan geçtiğini ve nasıl gerçekleştiğini bilmek, bilgi almak istiyorsanız, yapmanız gerekeni biliyorsunuz. Bize çok kolay bir şekilde ulaşabilir ve merak edilen her şey hakkında görüş edinebilirsiniz. Bakımlı ve şık günler diliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR