• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atakum Ekrem Coşkun Döner ( Denizevleri Şubesi )

Adres :

Denizevleri Mah. Atatürk Bulvarı No: 72/a Samsun » Atakum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Arzu Büyük

E-Posta Adresi :

denizevleri.ekremcoskundoner@gmail.com

Fast food sektöründe faaliyet gösteren Atakum Ekrem Coşkun Döner birmilyonnokta.com üyesidir. Geleneksel lezzetlerimiz olan döner ve iskenderin en lezzetli halini sizlerle buluşturuyoruz. Güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışla sizlerin hizmetindeyiz. Ticari kaygıdan uzak nitelikli hizmetler sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz et dönerimiz hiçbir zararlı katkı maddesi ya da ilave ürün içermeden %100 yaprak et döner olarak sunulmaktadır. Sağlığınızı ön planda tutarak sizlere lezzetlerimizi gıda koşullarına uygun olarak sunmaktayız.

Samsun fast food sektöründe verdiğimiz hizmetlerin kalitesiyle adımızdan çokça söz ettirmekteyiz. Hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesiyle verdiğimiz hizmetlerin kalitesini tescillemekteyiz. Müşterilerimizin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamanın gayreti içerisinde ilk günden beri istikrarla hizmetlerimizi sizlerle buluşturmaktayız. Ticari kazancın ötesinde sizlerin memnuniyetini önde tutarak faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden beri halkımızın teveccühünü kazanarak hızla büyüdük. Bugün Türkiye’nin faklı illerinde fast food zincirimizle sizlerin hizmetindeyiz.

Sizlere sunduğumuz hizmetleri daha da genişleterek emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. Aramızdaki engelleri kaldırarak müşterilerimize her bütçeye uygun fiyatlarla lezzetlerimizi ulaştırmaktayız. Günümüzde güvenilir ve lezzetli döner yemek isteyen siz müşterilerimiz için faaliyet göstermekteyiz. Sizlerin ihtiyacı olan güvenli lezzetleri bulabileceğiniz en iyi ve doğru adres olarak hizmetinizdeyiz. Uygun fiyatlar, farklı seçenekler, nefis tatlar ve güler yüzlü hizmetlerimizi sizlerin istifadesine sunuyoruz. Talep eden müşterilerimiz için sipariş alarak adreslerinize telsin yapmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR