• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ataşehir Code Oto Ekspertiz

Adres :

İnönü Mah. Kayışdağı Cad. No: 232/a İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Paşalı - Barış Açıkel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

codeatasehir@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 918 97 75

Whatsapp 2:

0 (537) 489 74 25

Ataşehir Code Oto Ekspertiz ailesi olarak birçok önemli işletmeyi içerisinde barındıran site olan www.birmilyonnokta.com ‘un üyesi olmaktadır. Her zaman kalitesi ile fark yaratan Ataşehir Code Oto Ekspertiz ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin bizlere vermiş olduğu güven duygusuna layık olabilmek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

Sektör içerisindeki tüm yenilikleri yakından takip ediyor ve sürekli dinamik tuttuğumuz ekibimiz ile en yakın zamanda sizlerin hizmetinize sunabilmek için çalışıyoruz. Deneyimli, işinde uzman, işini severek ve titizlik içerisinde yapan, en önemlisi de her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde hizmet sunan çalışma ekibimiz ile sizlere layık bir iş çıkarmaya özen gösteriyoruz.

İstanbul otomotiv sektörü içerisinde yer alan işletmemizde boya kaporta kontrolü, ön düzen kontrolü, motor kontrolü, fren sistemi kontrolü yapılmaktadır. Alacağınız araçları gönül rahatlığı ile alabilmeniz, uzun ömürlü kullanabilmeniz için ekspetiz hizmetini büyük bir titizlik içerisinde yapmaktadır.

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde bulunan işletmemizde her zaman % 100 müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Bu düşünce içerisinde hizmet verdiğimiz süre zarfında siz değerli müşterilerimiz güven duygusunu bizlere layık gördünüz.

Bizler verdiğiniz bu güven duygusunu kaybetmemek aksine daha da arttırmak, daha çok müşterilerimizin hayatına dokunabilmek için işimizi büyük bir titizlik içerisinde yapıyoruz. Her zaman sizin yanınızda olan işletmemizde kaliteli ve güvenilir hizmeti sizlere sektör içerisinde en uygun fiyata sunabildiği için son derece mutluyuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR