• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ataşoğlu Oto Kurtarma Yol Yardım

Adres :

- Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeki Bayındır

E-Posta Adresi :

zekibayindir4@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 419 00 58

Türkiye’de işletmeleri bir araya getiren en büyük platform olan birmilyonnokta.com üyelerinden Ataşoğlu Oto Kurtarma Yol Yardım, müşterilerine Sivas’ta hizmet vermektedir. Otomobillerin ilk kullanılmaya başladığı günlerden beri, arıza, kaza veya yollarda meydana gelen bozukluklar sebebiyle her yıl binlerce araç yollarda kalmaktadır. Bazı durumlarda sürücüler araçlarını kendi çabalarıyla veya yoldan geçen iyi niyetli kişilerin yardımıyla çıkarsalar da birçok durumda yapılan hatalı müdahaleler nedeniyle araçlar hasar görebilmekte, hatta yaralanmalar oluşabilmektedir. Bundan dolayı bu gibi durumlarda Oto Kurtarma ve Yol Yardımı çağırmak yapılabilecek en mantıklı harekettir.

Ataşoğlu Oto Kurtarma Yol Yardım, Sivas yol yardım sektöründe müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle kışları ve buzlu yollarıyla ünlü olan Sivas’ta oto kurtarma işlemi büyük önem taşımaktadır. Buzlu yollarda kalmış araçların saplandıkları yerden kurtarmak zor ve tehlikeli bir işlemdir ve sadece doğru donanıma değil, aynı zamanda büyük tecrübeye de ihtiyaç duymaktadır.

Her kurtarma işinde yapılabilecek en ufak hata araçların hasar görmesiyle sonuçlanabileceği gibi, araçların ağırlıklarından dolayı büyük kuvvetlerin kullanılmasından dolayı çevrede bulunanlar da yararlanabilmektedir. Bundan dolayı yol yardımı çağırırken tecrübeli, ne yapması gerektiğini bilen kişileri çağırmakta fayda vardır.

Ataşoğlu Oto Kurtarma Yol Yardım uzun yıllardır Sivas’ta müşterilerine hizmet vermektedir. Sahip oldukları araçlar ile standart otomobillerden geniş minibüs ve vanlara kadar farklı araçların kurtarması yaparak, istenilen teknik servise ulaştırmasını sağlamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR