• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ateş Dekorasyon

Adres :

Arnavutköy İstanbul İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Karabulut - Recep Hapsioğlu

E-Posta Adresi :

kelebek19055@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 485 14 40

Whatsapp 2:

0 (535) 283 88 39

Whatsapp 3:

0 (543) 485 14 40

Whatsapp 4:

0 (535) 283 88 39

Sizlere yapı dekorasyon alanında başarılı şekilde hizmetler sunan firmamız, yapıların iç ve dış kısımlarındaki çalışmaların yapılmasını sağlamaktadır. Yapıların iç alanlarındaki alçıpan, kartonpiyer ve boya gibi işlemlerin yapılması ile dış cephelerinin mantolanma ve boyanma ile izolasyon işlemlerinin yapılmasını sağlamaktayız. Ayrıca yapıların çatılarının tadilat işlemleri ve çatı inşası konusunda sizlere hizmetler kurmaktayız.

Firmamız en başarılı ve konusunda uzman olan ustaları ile sizlere hizmet sunmaktadır. Alanında uzman olan firmamız evlerinizin tadilat işlemlerinde sizlere başarılı bir şekilde hizmet sunabilmektedir. Yapıların iç kısımlarındaki tadilat ve mimari çalışmalarında sizlere en kaliteli hizmeti sunan firmamız özellikle konusunda uzman olan ekibi ile en kısa sürede yapıların iç kısımlarındaki işlemleri sorunsuz olarak tamamlamaktadır.

İstanbul iç dekorasyon alanında sizlere en başarılı hizmetleri sunan firmamız yapıların dış kısımlarında izolasyon ve mantolama işlemlerinde de hizmet sunabilmektedir. Alanında uzman olan firmamız sorunsuz olarak yapıların dış mantolama işlemlerini yapmakta ve dış etkenlerden en az şekilde etkilenmenizi sağlamaktadır.

Bunlar yanında özellikle çatılar konusunda da sizlere başarılı bir şekilde hizmetler sunan firmamız özellikle yalıtım konusunda en başarılı çatı çalışmalarını yapmaktadır. Çatıların tadilat işlemleri yanında yeni çatı inşaatları konusunda da sizlere hizmetler sunmaktayız. Çatıların izolasyon ve yalıtım konusundaki çalışmaları da yürüten firmamız bu alanda da sizlere en başarılı hizmetleri sunmaktadır. Her zaman sizlerin memnuniyetini kazanmak için en başarılı çalışmaları yürütmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR