• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atlas Kurs Merkezi

Adres :

Güzeloba Mah. Havaalanı Cad. Rus Okulu Yanı Aslan Plaza A Blok No: 102/a Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hale Tezcan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 668 10 70

Whatsapp 2:

0 (530) 664 22 03

Alanında uzman kadrosu ve kaliteli hizmetleri ile sektörde ön plana çıkan firmamız Atlas Kurs Merkezi birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır. Beklentilerinizi her zaman en iyi şekilde karşılayarak hizmetlerimizden memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Antalya eğitim alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimler ile profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Sizin için dans eğitimi, resim kursu, spor kursu ve sınavlara en iyi şekilde hazırlık yapmanızı sağlıyoruz.

6 yaş ile 12 yaş arasındaki öğrencilerimize tercihlerine göre modern dans ve temel dans eğitimi veriyoruz. Hem öğrenip hem de eğlenmeleri için çok çalışıyoruz. Herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm tedbirleri eksiksiz şekilde alıyoruz.

Donanımlı ekipmanlarımız ve öğretmenlerimiz ile resim eğitimi de veriyoruz. Çocuklarınızın sahip oldukları yeteneği ortaya çıkararak kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Aynı zamanda hayal güçlerinin de büyük oranda gelişmesini sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan faydalanmak için telefon numaralarımızdan bizi arayabilir, WhatsApp hatlarımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Kısa süre içinde sizlere dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili gerekli bilgileri aktarıyoruz.

İsterseniz iş yerimize gelerek de bizi ziyaret edebilirsiniz. Müşterilerimizi en güzel şekilde ağırlayarak akıllarına takılan soruları teker teker cevaplandırıyoruz. Öğretmenlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi vererek bize güvenmenizi sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR