• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atlı Karınca Gündüz Bakım Evi

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi 5.zafer Sokak No: 6 Uşak Uşak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fadime Akar

E-Posta Adresi :

akra_64@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 511 39 91

Whatsapp 2:

0 (505) 511 39 91

Atlı Karınca Gündüz Bakım Evi olarak Uşak merkezde faaliyet gösteriyor, uzun yılların bilgi birikimi, deneyimi ve tecrübesiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yola çıktığımız ilk günden itibaren bölgemizdeki okul öncesi eğitim anlayışını adeta yeni baştan dizayn ediyor, uygun fiyatlarımız ve her bütçeye uygun ödeme seçeneklerimiz ile ailelerimizin çözüm ortağı oluyoruz. Geleceğimizin garantisi olan çocuklarımızın başarıya ulaşmaları, özgüveni yüksek, etik değerlere sahip bireyler olarak yetişmeleri için hassasiyetle çalışıyoruz. Her çocuğumuz özel olduğunu biliyor, bireye özel yöntemlerimiz ve metotlarımızla çocuklarımızın yetişmesini sağlıyoruz.

Uşak eğitim alanının öncü ve örnek kreşlerinden birisi olarak tamamen özgün bir mekânda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geniş, ferah, nezih, huzur dolu bir ortamda çocuklarımızın bir taraftan eğlenmelerini diğer taraftan ise öğrenmelerini sağlıyor, hayatlarının geri kalanına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz. Oyunun çocuklarımızın bu yaşlarda en büyük gereksinimleri olduğunu biliyor, bu hassasiyetle hareket ederken aynı zamanda onların gelişimine katkı sağlayacak oyunlar konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Yaşlarına göre sınıf ortamlarında öğrencilerimizin aynı zamanda sosyalleşmelerine katkıda bulunuyoruz.

Anaokulumuzda aile, eğitmen ve öğrenci üçgeninde bir eğitim faaliyeti sürdürüyoruz. Başarının bu sayede daha rahat yakalanacağını biliyor, dil eğitimi ve daha pek çok eğitimi bu yaşlardan itibaren çocuklarımızı sunuyoruz. Her biri eğitimli, deneyimli, tecrübeli, pedagoji sahibi, kendini sürekli geliştiren ve işini severek yapan bir kadroya sahibiz. Güvenilir kadromuzla geleceğin nesillerini yetiştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR