• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Auto Cem Oto Yıkama & Kuaför

Adres :

Demirkapı Mah. Bağcılar Cad. Asfaltı No: 121/b İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cem Yakup Yıldırım

E-Posta Adresi :

cemyakup.1986@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 876 52 27

Auto Cem Oto Yıkama & Kuaför birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul otomotiv ildeki nüfusa ve buna bağlı olarak her geçen gün artan araç yoğunluğu sektörün büyümesine ve gelişmesine katkı sağlamaktadır. Firmamızda siz değeri müşterilerimiz için; detaylı oto iç dış yıkama, boyasız göçük düzeltme, araç kaplama işlemleri, çizik giderme işlemleri, pasta cila uygulaması, oto boya koruma işlemleri ve seramik kaplama işlemleri yapılmaktadır. Tüm Bağcılar’da hizmet vermekteyiz.

Firmamızda araçlar hakkında yeterli bilgiye sahip, deneyimli, genç ve dinamik çalışma arkadaşlarından oluşmaktadır. Araç sever müşterilerimiz başarılı hizmetlerimiz sayesinde bizlere güvenmiştir. Araçlarını bizlere gönül rahatlığı ile emanet ederek giderler. Ekip arkadaşlarımız aracın tüm işlemlerini bitirdikten sonra müşterimizi ararlar ve müşterimiz gelip aracını alır. Müşteri memnuniyeti firmamız için çok önem verilen bir konudur. Müşterimiz aracını getirdiğinde hangi işlemin yapılması gerektiğine birlikte karar verip ona göre işlemler yapılır, çözüm odaklı yaklaşımlarımızla araca en uygun ve gereken işlemlerin yapılmasını sağlarız. Yapılan tüm işlemler aracınızın ikinci el piyasadaki değerini arttıran işlemlerdir. Yaptığımız uygulamalarda kullandığımız malzemeler en kaliteli malzemelerdir.

Firmamız yapılan şe çok emek vermiş bir firmadır. Verilen emek neticesinde sektörde öncü konuma yükselmiştir. Günümüzde firmamız konumunu korumak ve daha iyiye ulaşabilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Bizlere irtibat numaramızdan arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. En uygun fiyatlardan yararlanmanız için sizleri firmamıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR