• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Autogrouppe Dickem Servis

Adres :

Merkez Mah. Vatan Cad. No: 12-d Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur İpek

E-Posta Adresi :

dickemotomotiv@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 270 81 06

Whatsapp 2:

0 (543) 437 81 06

Autogrouppe Dickem Servis ailesi olarak verdiğimiz çalışmaları birmilyonnokta.com üzerinden tanıtıyoruz. Firma olarak araç sahipleri için hizmet vermekteyiz. Araçlar sayesinde insanlar zamandan ve enerjiden tasarruf sağlar. Birçok imkanı insanlara sunan araçlar bazı nedenlerden dolayı arızalanabilir. Arızalanan araçların vakit kaybetmeden onarılması gerekir. Bizler bilgi ve birikim sahibi ekibimizle araçlar için tamir, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Araç sahipleri farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkan arızalarla karşılaşabilir. Aracın motorunda oluşan bir arıza ya da aracın freninde oluşan bir arıza ciddi sorunların yaşanmasına neden olabilir. Herhangi bir maddi veya manevi hasarın yaşanmaması adına araç bakımının düzenli yapılması gerekir. Bizler araçlar için geniş kapsamlı hizmet vermekteyiz. Araçların düzenli bakımını yaparak var olan hasarı tespit ediyoruz. Hasar tespiti yaptıktan sonra araç için gerekli tamir işlemlerini yapıyoruz. Araç motor bakımı ve tamiri, kaporta tamiri, far bakımı ve tamiri, fren tamiri gibi farklı işlemler gerçekleştiriyoruz.

Mersin oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetle müşteri memnuniyetini yüksek tutmaktayız. Firma olarak müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunuyoruz. Gelişmiş ve tam donanımlı firmamızda farklı araç modelleri üzerine kaliteli ve güvenilir çalışmalar yapıyoruz. Müşterilerimiz için doğru ve uygun fiyat aralığında çalışmaktayız. Sizler de Mersin üzerinde ihtiyacınız olan hizmeti firmamızdan güvenle alabilirsiniz. Bizler tecrübe sahibi ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR