• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Avcıl Süt ve Doğal Ürünler

Adres :

Madenboyu Köyü Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meryem Avcıl

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 212 87 48

Kalitenin ve doğallığın buluştuğu ürünleri ile damaklarda şölen yaşatan firmamız Avcıl Süt ve Doğal Ürünler birmilyonnokta.com bünyesinde faaliyet gösteren başarılı isimler arasında yer almaktadır. Sizin için ürünlerimizi tamamen organik şekilde üreterek sağlığınızı ön planda tutuyoruz.

Hatay alışveriş alanında çalışmalarını sürdüren firmamız sizler için nar ekşisi, konserve ürünler, zeytinyağı, baharat çeşitleri, ev yapımı salça, üzüm pekmezi, peynir, yoğurt, kurutulmuş sebze ve yaprak satışı yapmaktadır. İhtiyacınız olan ürünlerin hepsini bir arada sunarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayrılmaları için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizden gelen olumlu ve olumsuz değerlendirmeler doğrultusunda kendimizi daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz.

Hizmetlerimizin daima arkasında durarak garantili bir şekilde hizmet veriyoruz. Ürünlerimiz ya da hizmetlerimiz ile ilgili bir sorun yaşarsanız sorunu kısa süre içerisinde hallederek mağdur kalmanızı önlüyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da avantajlı tekliflerimizden faydalanmak için telefon numaramızdan bizi her zaman arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir veya e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Müşterilerimizi hiç bekletmeden en kısa süre içerisinde dönüş yaparak yararlanmak istedikleri hizmet hakkında yardımcı oluyoruz.

Dilerseniz iş yerimizi ziyaret ederek de yüz yüze görüşme sağlayabilir ve ürünlerimi tadabilirsiniz. Damak zevkinize ve bütçenize uygun kaliteli ürünler sunarak sizleri her zaman mutlu etmeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR