• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Avrupa Tarımsal

Adres :

100. Yıl Mah. Esra Sok. No: 5/3 Köy Minibüsleri Durak İçi Süleymanpaşa Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Çalım

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

avrupatarimsal@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 449 78 59

Tekirdağ’da görev yapan Avrupa Tarımsal firmamız birmilyonnokta.com un üyesidir. Tekirdağ tarım hayvancılık sektöründe önemli bir payı olan, sektörde gelişen bir konumdadır. Tekirdağ il nüfusunun yaklaşık yarısı tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlamaktadır. Bu nedenle sektördeki firmalar önemli bir yere sahiptir. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek adına yıllardır yaptığımız çalışmalarla aynı zamanda müşteri memnuniyetini de sağlayarak ilerlemekteyiz. Firma olarak hizmetlerimiz; besi yemi satışı, arpa ezmesi satışı, tarım ilaçları satışı, yem satışı, kepek alım satımı, kuzu yemi satışı ve organik gübre satışı olarak sıralanabilir. Tohum satışı da yapmaktayız. Ayrıca çiftçilerimizin en çok ürettiği tahıl olan buğday ve arpa gibi tahılların alınıp satılması konularında da hizmet vermekteyiz.

Firmamızda tecrübeli mühendislerle ve uzman personellerle çalışmaktayız. Tarım ve hayvancılıkla ilgili tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Hayvanların hangi yemle daha iyi besleneceği, hangi besinle hangi hayvandan daha çok verim alınacağı; hangi tarım ilacının hangi tarım ürünü için iyi geleceği, hangi ilacın verimi arttıracağı gibi konularda firmamız çalışanları tam donanımlı bilgilere sahiptir.

Müşterilerimiz her zaman bize ulaşarak sorularını sormakta, ihtiyaçları olan her konuda bilgi alabilmektedirler. Personellerimiz müşterilerimizin talebi ile yerinde de kontroller yapabilmekte; ürünlerinizi, toprağınızı analiz edebilmektedirler. Türk tarımına katkıda bulunabilmek adına tüm yenilikleri takip ederek sektörde sürekli ön planda olmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR